Drwal Tomasz

W najnowszym odcinku bloga z pobytu w USA, jaki specjalnie dla naszego portalu pisze Tomasz Drwal, zawodnik zdradził, że do swej kolejnej walki będzie trenował w jednym z najlepszych klubów w USA – Jackson-Wink MMA!

Tomasz stwierdził, że jego obecna wizyta w Stanach Zjednoczonych była nie tyle treningowa (zawodnik cały czas zmaga się z kontuzją), a miała na celu „wybadanie terenu” pod właściwe treningi.

Miało być na końcu, ale co tam. Doszły mnie słuchy, że forumowicze niepokoją się, że znów jakaś kontuzja. Uspokajam – z moim kolanem jest coraz lepiej, ale jeszcze mi doskwiera i do końca rehabilitacji zostało trochę czasu. Liczyłem się z tym, że nie będę mógł tam jeszcze normalnie trenować. Natomiast nie to było moim głównym celem. Chciałem zobaczyć miejsce, poznać tych ludzi i porozmawiać o moich indywidualnych przygotowaniach do walki, gdy już będę zdrowy. Od wielu lat tak naprawdę sam sobie jestem trenerem, a łączenie tego z prowadzeniem klubu i innymi rzeczami nie jest najprostszą sprawą. Szukałem więc w JacksonWink ludzi, którzy poprowadzą moje przygotowania.

Drwal dodał także, że znalazł nic porozumienia z trenerem Winklejohnem a sama lokalizacja przypadła mu do gustu. Można zatem być pewnym, iż „Goryl” do kolejnego występu będzie przygotowywał się własnie tam.

Trener Winklejohn jest bardzo otwartą personą. Porozmawialiśmy szczerze kilka razy i udało nam się dosyć szybko znaleźć porozumienie w kwestii moich przygotowań do przyszłych startów. Więc teraz zostaje wyrehabilitować nogę, żeby móc trenować i określić termin walki, a potem rozpisać przygotowania i wyznaczyć terminy następnych kampów w Albuquerque. Zapowiada się dobra współpraca.

Jackson-Wink MMA to jeden z najlepszych klubów w USA. Miejsce, w którym trenuje wielu czołowych zawodników UFC, m.in. Donald Cerrone czy Alistair Overeem. Najnowszy blog Tomasza można przeczytać tutaj.

24 KOMENTARZE

 1. Doszły mnie słuchy, że forumowicze niepokoją się, że znów jakaś kontuzja. Uspokajam – z moim kolanem jest coraz lepiej,

  Uff ufff uffff, teraz już lepiej.

  Tomek po pas ! Wytłuc ogórków w KSW i mahmamedów.

 2. Przygotowania w Jackson-Wink do KSW? :DC: Toć to się mordem skończy.

  Strus trenował w Alliance przed walką z Azizem i też się mordem skończyło :mamed:

 3. Super sprawa. Ciekaw tylko jestem czy Tomek da radę zawalczyć jeszcze w tym roku. Mam nadzieję, że tak i w końcu zobaczymy go na ostatniej w roku krakowskiej gali. Jeżeli chodzi o rywala to chętnie po takiej przerwie zobaczyłbym pojedynek z Chmielewskim lub ewentualnie z Falcao.

 4. Przygotowania w Jackson-Wink do KSW? :DC: Toć to się mordem skończy.

  Materla trenował w AKA, Mameda też zamordował:werdum:

 5. Coś czuję że dadzą Drwalowi Chmielewskiego, Falcao lub Karaoglu.

  Trochę rozstrzelone te Twoje przeczucia 😉

  To prawie tak jakby napisać: "Coś czuję, że dadzą Drwalowi, kogoś z wagi średniej.":mamed:

  Trzymam mocno kciuki za szybki powrót to zdrowia i formy.

 6. Ciekawe czy Winklejohn mógłby stanąć w narożniku Tomasza.

  Ja od zawsze za Drwalem, także oby nie było kontuzji i po pas!

 7. Trzymam kciuki za tym, żeby Drwalu okazał się skutecznym remedium na chorobę islamską, która dopadła wagę średnią w KSW. WAR Gorilla!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.