Drwal Tomasz

W najnowszym odcinku bloga z pobytu w USA, jaki specjalnie dla naszego portalu pisze Tomasz Drwal, zawodnik zdradził, że do swej kolejnej walki będzie trenował w jednym z najlepszych klubów w USA – Jackson-Wink MMA!

Tomasz stwierdził, że jego obecna wizyta w Stanach Zjednoczonych była nie tyle treningowa (zawodnik cały czas zmaga się z kontuzją), a miała na celu „wybadanie terenu” pod właściwe treningi.

Miało być na końcu, ale co tam. Doszły mnie słuchy, że forumowicze niepokoją się, że znów jakaś kontuzja. Uspokajam – z moim kolanem jest coraz lepiej, ale jeszcze mi doskwiera i do końca rehabilitacji zostało trochę czasu. Liczyłem się z tym, że nie będę mógł tam jeszcze normalnie trenować. Natomiast nie to było moim głównym celem. Chciałem zobaczyć miejsce, poznać tych ludzi i porozmawiać o moich indywidualnych przygotowaniach do walki, gdy już będę zdrowy. Od wielu lat tak naprawdę sam sobie jestem trenerem, a łączenie tego z prowadzeniem klubu i innymi rzeczami nie jest najprostszą sprawą. Szukałem więc w JacksonWink ludzi, którzy poprowadzą moje przygotowania.

Drwal dodał także, że znalazł nic porozumienia z trenerem Winklejohnem a sama lokalizacja przypadła mu do gustu. Można zatem być pewnym, iż „Goryl” do kolejnego występu będzie przygotowywał się własnie tam.

Trener Winklejohn jest bardzo otwartą personą. Porozmawialiśmy szczerze kilka razy i udało nam się dosyć szybko znaleźć porozumienie w kwestii moich przygotowań do przyszłych startów. Więc teraz zostaje wyrehabilitować nogę, żeby móc trenować i określić termin walki, a potem rozpisać przygotowania i wyznaczyć terminy następnych kampów w Albuquerque. Zapowiada się dobra współpraca.

Jackson-Wink MMA to jeden z najlepszych klubów w USA. Miejsce, w którym trenuje wielu czołowych zawodników UFC, m.in. Donald Cerrone czy Alistair Overeem. Najnowszy blog Tomasza można przeczytać tutaj.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

33 KOMENTARZE

 1. Oby tylko zdrowko dopisalo, a Tomek zaprowadzi nowe porzadki na tych zgliszczach, ktore zostaly w wadze sredniej KSW.

 2. Przygotowania w Jackson-Wink do KSW? :DC: Toć to się mordem skończy.

 3. Jakub Bijan

  Doszły mnie słuchy, że forumowicze niepokoją się, że znów jakaś kontuzja. Uspokajam – z moim kolanem jest coraz lepiej,

  Uff ufff uffff, teraz już lepiej.

  Tomek po pas ! Wytłuc ogórków w KSW i mahmamedów.

 4. Fictive

  Przygotowania w Jackson-Wink do KSW? :DC: Toć to się mordem skończy.

  Strus trenował w Alliance przed walką z Azizem i też się mordem skończyło :mamed:

 5. Super sprawa. Ciekaw tylko jestem czy Tomek da radę zawalczyć jeszcze w tym roku. Mam nadzieję, że tak i w końcu zobaczymy go na ostatniej w roku krakowskiej gali. Jeżeli chodzi o rywala to chętnie po takiej przerwie zobaczyłbym pojedynek z Chmielewskim lub ewentualnie z Falcao.

 6. Fictive

  Przygotowania w Jackson-Wink do KSW? :DC: Toć to się mordem skończy.

  Materla trenował w AKA, Mameda też zamordował:werdum:

 7. Achort

  Coś czuję że dadzą Drwalowi Chmielewskiego, Falcao lub Karaoglu.

  Trochę rozstrzelone te Twoje przeczucia 😉

  Spoiler

  Trzymam mocno kciuki za szybki powrót to zdrowia i formy.

 8. Ciekawe czy Winklejohn mógłby stanąć w narożniku Tomasza.
  Ja od zawsze za Drwalem, także oby nie było kontuzji i po pas!

 9. Trzymam kciuki za tym, żeby Drwalu okazał się skutecznym remedium na chorobę islamską, która dopadła wagę średnią w KSW. WAR Gorilla!

 10. Trzymam kciuki za tym, żeby Drwalu okazał się skutecznym remedium na chorobę islamską, która dopadła wagę średnią w KSW. WAR Gorilla!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.