Na UFC 232 nie dojdzie do ekscytującego starcia zawodników kategorii koguciej UFC. Tom Duquesnoy zmuszony jest wycofać się z pojedynku z Nathanielem Woodem z powodu kontuzji, o czym dał znać w swoich mediach społecznościowych. Zawodnik chciałby ponownego zestawienia z Anglikiem w lutym przyszłego roku.

Duquesnoy to były mistrz organizacji BAMMA. Francuz przeszedł do organizacji UFC w pierwszej połowie 2017 roku, debiutując w pojedynku z Patrickiem Williamsem (8-6). Imponującą serię jedenastu zwycięstw Fire Kida przerwał dopiero Cody Stamann (17-2) w październiku ubiegłego roku. Francuz zdołał wrócić na zwycięskie tory i do grudniowego pojedynku podejdzie po wygranej przez jednogłośną decyzję.

Pochodzący z Londynu Prospekt to były mistrz organizacji Cage Warriors. Anglik po serii pięciu zwycięstw, na początku 2018 roku przeszedł do organizacji UFC, gdzie w debiucie poddał duszeniem D’Arce Brazylijczyka Johnny’ego Eduardo (28-12).

Gala UFC 232 planowana jest na dwudziesty ósmy dzień grudnia. W walce wieczoru powracający po przerwie Jon Jones (22-1) podejmie w rewanżu Alexandra Gustafssona (18-4).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.