Sonnen

21 stycznia podczas gali Bellator 170 dojdzie do starcia dwóch legend MMA. Chael Sonnen w swoim debiucie dla organizacji zawalczy z Tito Ortizem. Tuż przed zbliżającym się pojedynkiem Sonnen opowiedział nieco o swoich przygotowaniach do walki i o tym jak zmienił podejście do treningów. Powiedział również, że zdaje sobie sprawę, iż Ortiz to świetny zawodnik.

Jestem podekscytowany tym pojedynkiem, bo Tito to świetny zawodnik i świetny zapaśnik. Robię więc wszystko żeby go pokonać, bo wiem jak dobrym jest fighterem.

Sonnen przygotowując się do tego pojedynku postanowił jeździć po USA i trenować w różnych klubach, a jednym z zawodników, z którymi sparował był również Georges St-Pierre.

Uwielbiam trenować w różnych miejscach i uwielbiam odwiedzać różne kluby. Jednak jest to dla mnie nowość, ponieważ nie przywykłem do częstych podróży. Zazwyczaj siedziałem u siebie w domu w Portland. Tam mieliśmy świetne miejsca z ludźmi takimi jak Randy Couture, Evan Tanner, czy innymi zawodnikami. Niestety to się skończyło, niektórzy przeszli na emerytury. Niektórzy przenieśli się do innych klubów, więc podróżowanie okazało się dla mnie świetnym rozwiązaniem. Przewalczyłem np. wiele rund z Georgesem St-Pierrem i wieloma innymi zawodnikam, o których jeszcze nie słyszeliście, ale na pewno usłyszycie. Wykonałem kawał świetnej pracy i wiele się nauczyłem.

View this post on Instagram

#beyondthefight

A post shared by Chael Sonnen (@sonnench) on

6 KOMENTARZE

  1. Król powraca!! 

    It's one more for the win column, one more for the record books, and one more for the bad guy!!"

  2. Temat o prawdziwym królu, i nikt nic nie pisze ? 🙁

    Wszyscy pseudofani mma przerzucili się na conora ''ile to ja nie mam hajsu a wypożyczam futro'' mcgregora

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.