By  herrflick z Cohones

Na wiadomość o możliwości walki z Mariuszem:

“Pomyślałem,ten wielki skurwysyn chce ze mną walczyć?”

“Uważam ze on możne myśleć o sobie ze jest dyzo lepszy niż w rzeczywistości .Wielu ludzi myśli w ten sposób.Oglądając sport mówią: Jestem twardy,mogę to robić. W jego przypadku to jest: Jestem najsilniejszym człowiekiem na świecie-również mogę być taki. Oni nie dają sobie sprawy jak ciężki jest to sport naprawdę, dopóki nie zostaną uderzeni.

Z niecierpliwością czekam na wszystkich tych którzy uważają ze on będzie kimś wielkim w MMA, oglądających piątkowa walkę i mówiących WOW po wszystkim. On nie reprezentuje tego samego poziomu co ja.”

O ostatniej walce Mariusza:

“On nie ma w ogóle kondycji i to była najnudniejsza rzecz jaką widziałem.”

“To jest oczywiste jaki on jest. Jest agresywny,ale w jego stylu jest ciągle wiele braków. Uważam że zarówno w stójce jak i parterze mam ogromną przewagę. Jestem tego pewny w 100 procentach.”

“Jedynymi przykładami przeniesienia siły do MMA które widziałem są ludzie typu Brocka Lesnara którzy są fantastycznymi zapaśnikami.On nie jest. Nie ma pojęcia jak kontrolować przeciwników z bioder,jak łapać underhooki i tak dalej. Ja po prostu uważam ze on jest wielkim,silnym kolesiem który nie wie co z tym zrobić.”

Komentujemy na Cohones