Tim

Tom Atencio poinformował mmaweekly.com, że przeciwnikiem Matta Lindlanda (MMA 21-5) w pojedynku w wadze średniej na drugiej gali Afflcition będzie jednak Vitor Belfort (MMA 17-8), a nie jak wcześniej podawano Renato Sobral (MMA 30-7). Starcie Lindland vs. Belfort było już zapowiadane na odwołaną galę w październiku, jednak wtedy najpierw okazało się, że Vitor złamał rękę na Afflcition: Banned i nie zdąży się przygotować, a ostatecznie gala w ogóle się nie odbyła z powodu słabej sprzedaży biletów. Na razie nie wiadomo czy Babalu wystąpi na Affliction II i ewentualnie kto miałby być jego przeciwnikiem. Rozpiska gali 24 stycznia w Anaheim.

Według informacji sherdoga menadżer Tima Sylvii (MMA 24-5) Monte Cox próbuje ustawić swojemu zawodnikowi walkę na jednej z gal noworocznych w Japonii. Wiemy też, że były mistrz UFC na pewno nie wystąpi na Affliction II i co ciekawsze na luty planuje starcie z Kenem Shamrockiem na małej gali XP3 w Teksasie. Wygląda jednak na to, że Najgroźniejszy Człowiek na Ziemi ma inne plany, bo jego menadżer poinformował, że propozycja takiego pojedynku została przez nich odrzucona.

Dodatkowo Zuffa potwierdziła kilka pojedynków na gale UFC 93, 94 i WEC 38, dość niespodziewanie na gali w Dublinie pojedynek Marcusa Davisa z Chrisem Lytle znalazł się w niepokazywanej części gali, a na PPV przewidywane są pojedynku Gusmao vs. Mendes oraz Mohr vs. Siver. Albo na stronie UFC jest błąd, albo Davis lub Lytle nie chcą podpisać słynnej umowy na wykorzystanie wizerunku w grach komputerowych. Tak jak pisaliśmy wcześniej pierwszym przeciwnikiem Fabera po stracie tytułu na WEC 38 będzie po raz drugi Jens Pulver. Rozpiski: UFC 93, 17 stycznia w Dublinie; UFC 94, 31 stycznia w Las Vegas; WEC 38, 25 stycznia w San Diego.

Update: Na stronie UFC jednak był błąd, w pokazywanej części gali znajdą się pojedynki Davis vs. Lytle i Palhares vs. Horn.

7 KOMENTARZE

  1. haha, to ze ken nie wyrazil zgody na walke z sylvia swiadczy o tym ,ze jednak ma jeszcze troche rozumu, bo tym razem jedno rozciecie nie wybawiloby 'najniebezpieczniejszego czlowieka na ziemi' z problemow : – )

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.