Brazylijczyk, który miałby być potencjalnym przeciwnikiem Michała Materli na gali w Polsce potwierdził swój występ w walce wieczoru wydarzenia w Gdańsku na swoim Instagramie. Marreta nie wyznał kto miałby być jego przeciwnikiem, lecz jak podają liczne źródła, ma być nim były mistrz kategorii średniej organizacji KSW.

View this post on Instagram

Sim, é real! Quero compartilhar com todos vocês que fui escalado para fazer o main event (luta principal) do UFC Fight Night Polônia em 21 de outubro. Estou transbordando de felicidade pela oportunidade que me proporcionaram. Estarei representando o Brasil e aos que sempre estão ao meu lado em todos os momentos. Deus é maravilhoso! Quero agradecer ao @UFC, @UFC_Brasil, ao meu empresário Alex Davis e a todos que estão comigo nessa jornada. Prometo trabalhar duro e dar o melhor de mim em todos os sentidos! Yes, it's real! I want to share with all of you that I was selected for the main event in the UFC Fight Night Poland on October 21st. I am overflowing with joy for the opportunity that I was offered! I will represent Brazil and those who are always by my side at every moment. God is marvelous! I want to thank @UFC, @UFC_Brasil, my manager Alex Davis and all who are with me on this journey. I promise to work hard and give my best in every way. #TeamMarreta #DaCDDproMundo #CTThiagoMarreta #pharmapeleslz #punchsports #snctaquara #venumbr #sabornatural #TFT #ATT #UFC #UFCPolônia

A post shared by Thiago "Marreta" Santos (@tmarretamma) on

Tak, to prawda! Chcę się z Wami podzielić informacją – zostałem wybrany do walki wieczoru na UFC Fight Night w Polsce. Jestem niesamowicie szczęśliwy, iż otrzymałem taką okazję. Będę reprezentował Brazylię oraz tych, którzy zawsze we mnie wierzyli. Bóg jest niesamowity! Chcę podziękować UFC, UFC w Brazylii oraz mojemu menadżerowi, Alexowi Davisowi, który wspiera mnie w mojej podróży. Obiecuję, że będę ciężko pracował i pokażę się z najlepszej strony.

2 KOMENTARZE

  1. W walce wieczoru miała walczyć Kowalkiewicz, to może ona jest przymierzana do Santosa ? To by był dopiero main event !

  2. Ciesze sie w H*j ale na Main Event to slaba walka. Santos nie jest super popularnym zawodnikiem a juz tym bardziej Materla kto poza polakami i Lukiem Rockholdem go wgl zna?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.