Jak informują menadżerowie Thiago Alvesa (MMA 16-6, UFC 9-3, 3 w rankingu MMARocks) na UFC 111, 27 marca w Newark dojdzie wreszcie do rewanżu ich podopiecznego z Jonem Fitchem (MMA 21-3, UFC 11-1, 2 w rankingu MMARocks). Pojedynek dwóch najlepszych półśrednich na świecie nie nazywających się George St. Pierre nie jest jeszcze podpisany, ale obaj zawodnicy ustnie zgodzili się na walkę.

Oryginalnie Joe Silva planował ten pojedynek na UFC 107, ale Brazylijczyk wycofał się z niego z powodu kontuzji kolana. Zastępujący go Mike Pierce przegrał z Fitchem przez jednogłośną decyzję. Wstępna rozpiska UFC 111.

Przy okazji kilka innych informacji

Steve Cantwell jest ostatnio ofiarą klątwy, która zaatakowała UFC 108. Były mistrz WEC w wadze półciężkiej na kilka dni przed galą wycofał się z pojedynku z Vladimirem Matyuschenko. Przyczyną są jak na razie dość niejasne problemy zawodnika z obowiązkowymi badaniami potrzebnymi komisji w stanie Nevada przed każdym pojedynkiem.

Powoli pojawiają się kolejne pojedynki na pierwszą galę Strikeforce w nowym roku, która odbędzie się 30 stycznia w Sunrise na Florydzie. Jak informuje MMAMania debiutujący w organizacji ostatni mistrz EliteXC w wadze lekkiej K.J. Noons (MMA 7-2) zmierzy się z Billym Evangelistą (MMA 10-0), a jak podaje MMAJunkie odsunięty od obiecanej walki o pas Jay Hieron (MMA 18-4) spotka się w klatce z Joe Riggsem (MMA 32-10). Znając szczęście Jaya, jego występ pewnie nie zostanie pokazany w Showtime. Rozpiska.

Jak informuje Sherdog.com przeciwnikiem byłego mistrza UFC Jensa Pulvera (MMA 22-12) na WEC 47: Bowles vs Cruz, 6 marca w Columbus będzie Javier Vazquez (MMA 13-4).

1 KOMENTARZ

  1. Jak tak dalej pójdzie UFC 111 będzie nie gorsze od 100. Dobry to sygnał 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.