TFL 10

Jubileuszowa, dziesiąta odsłona gali organizacji Thunderstrike Fight League odbędzie się 19 listopada w Lublinie. Zawodnicy czwarty raz skrzyżują rękawice w znanej im hali MOSiRu.

Jak piszą organizatorzy – to dla nich szczególne miejsce. Tam bowiem trzy lata temu, również w listopadzie, odbyła się pierwsza gala spod szyldu TFL. W walce wieczoru Izabela Badurek pokonała wtedy przez duszenie trójkątne rękoma Weronikę Zygmunt.

Na „dziesiątkę” organizatorzy zapowiadają jeszcze większe emocje niż do tej pory. – To jubileuszowa gala, więc szykujemy coś specjalnego dla kibiców. W klatce pojawi się nasz mistrz Michał Oleksiejczuk, który będzie bronić pasa w kategorii półciężkiej. Do tego zobaczymy też walkę o mistrzowski pas w kategorii średniej – mówił w rozmowie z MMARocks Jacek Sarna, organizator gal TFL.

Niewykluczone, że w toku rozmów z zawodnikami dojdzie do jeszcze jednego, mistrzowskiego pojedynku. Na razie jednak organizatorzy więcej szczegółów nie podają.

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.