Organizacja TFL swoją dwunastą galę zorganizuje w Radomiu. Impreza odbędzie się 18 listopada w tamtejszej hali MOSiRu.

-Fani TFL  zadecydowali o tym, że kolejna edycja gali odbędzie się w ich mieście – Radomiu. Oni walczyli o to, by pierwszy raz w historii tego pięknego miasta odbyła się zawodowa gala MMA. To event, o którym będzie mówiło się przez kolejne lata. Będzie to święto radomskich sportów walki – mówi organizator Jacek Sarna.

W planie jest aż 15 walk w formule MMA, w tym extrafighty, których obsada ma być dedydkowana specjalnie radomskiej publiczności.

W walce wieczoru mamy zobaczyć pojedynek o pas mistrzowski organizacji TFL. Tu można spodziewać się trenującego w Radomiu i będącego w posiadaniu mistrzowskiego pasa w kategorii średniej Cezarego Kęsika (MMA 7-0, #14 w rankingu PL).

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

2 KOMENTARZE

  1. Kuźwa… tak to jest jak się pisze teksty robią przy okazji teksty do drugiej redakcji i live'a w międzyczasie. @Mateusz1991r – wiszę Ci piwo! 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.