Organizacja TFL swoją dwunastą galę zorganizuje w Radomiu. Impreza odbędzie się 18 listopada w tamtejszej hali MOSiRu.

-Fani TFL  zadecydowali o tym, że kolejna edycja gali odbędzie się w ich mieście – Radomiu. Oni walczyli o to, by pierwszy raz w historii tego pięknego miasta odbyła się zawodowa gala MMA. To event, o którym będzie mówiło się przez kolejne lata. Będzie to święto radomskich sportów walki – mówi organizator Jacek Sarna.

W planie jest aż 15 walk w formule MMA, w tym extrafighty, których obsada ma być dedydkowana specjalnie radomskiej publiczności.

W walce wieczoru mamy zobaczyć pojedynek o pas mistrzowski organizacji TFL. Tu można spodziewać się trenującego w Radomiu i będącego w posiadaniu mistrzowskiego pasa w kategorii średniej Cezarego Kęsika (MMA 7-0, #14 w rankingu PL).

14 KOMENTARZE

 1. Organizacja TFL swoją dwunastą galę zorganizuje w Radomiu. To pierwszy raz, kiedy opuści swoją rodzimą Lubelszczyznę.

  TFL 2 odbyło się w Zabrzu (Śląskie), a TFL 9 w Garwolinie (Mazowieckie).

 2. Oleksiejczuk zapowiadał, że kolejna walkę stoczy z jakimś rozpoznawalnym rywalem właśnie na TFL. Głównie z tego powodu jestem zaskoczony lokalizacją.

 3. -Fani TFL zadecydowali o tym, że kolejna edycja gali odbędzie się w ich mieście – Radomiu. Oni walczyli o to, by pierwszy raz w historii tego pięknego miasta odbyła się zawodowa gala MMA. To event, o którym będzie mówiło się przez kolejne lata. Będzie to święto radomskich sportów walki – mówi organizator Jacek Sarna.

  Jakieś głosowanie na fb było czy jak zdecydowali?

 4. Czy takie TFL wypełnia hale ?

  Tak, byłem na bodajże czterech galach TFL i wszystkie były praktycznie z kompletem publiczności.

 5. Będzie ktoś z naszej redakcji?

  Ostatnio nie opuszczam żadnego TFL, dlatego wstępnie będę, ale do listopada jeszcze dużo czasu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.