tfl 9 plakat maly

Organizacja Thunderstrike Fight Legue zaprezentowała dziś plakat swojej dziewiątej gali, która 28 maja odbędzie się w Garwolinie. Tym samym zdradziła, iż poza ogłoszonym już starciem wieczoru Dawid GralkaJakub Piesiewicz, w karcie walk znajdą się między innymi również posiadacz mistrzowskiego pasa w kategorii półciężkiej – Michał Oleksiejczuk i znany również z poprzednich edycji TFL – Cezary Kęsik.

Gala kolejny raz będzie połączona z kartą amatorską pojedynków w ramach Amateur Fighting Championship.

tfl 9 plakat

Organizacja ogłosiła też kolejne zestawienie zawodnicze walki Łukasz Siwiec – Przemysław Fajer. Poniżej informacja prasowa dotycząca tego pojedynku:

tfl 9 siwiec fajer

Walka odbędzie się w ustalonym limicie 73 kg. Dla Przemka, będzie to już trzeci start dla organizacji Thunderstrike Fight League, natomiast podopieczny Łukasza Bilskiego, Łukasz Siwiec zadebiutuje w oktagonie lubelskiej organizacji. „Zapowiada się świetna walka. Dla Przemka Fajera to być albo nie być w TFL. Presja wygranej która ciąży na nim jak klątwa już od dawna będzie ogromna. Jest dobrym zawodnikiem ale brakuje mu szczęścia. W lepszej sytuacji jest Łukasz Siwiec, który będzie miał wsparcie własnej publiczności”. – komentuje właściciel TFL, Jacek Sarna.

11 KOMENTARZE

 1. Oleksiejczuk 2 walki w 9 dni, nieźle.

  pewnie jak mocno wyrwie na fenie to nie wystąpi na tfl, z drugiej strony jak wypadnie mu walka z fenu to ma od razu drugą i przygotowania nie idą na marne.

  standardowe pytanie: będzie transmisja?

  poprzednia gala nie była na żywo transmitowana nigdzie tylko potem w orange była retransmisja, myślę że tym razem będzie podobnie, aczkolwiek najlepiej poinformowany w tym temacie powinien być @Krzysztof Skrzypek

 2. poprzednia gala nie była na żywo transmitowana nigdzie tylko potem w orange była retransmisja, myślę że tym razem będzie podobnie, aczkolwiek najlepiej poinformowany w tym temacie powinien być @Krzysztof Skrzypek

  nie widzę "pomarańczowego" logo na plakacie.

 3. może pojawi się z czasem.

  może jak się spojrzy na ten plakat "pod słońce" to wtedy coś się ukaże.

 4. może jak się spojrzy na ten plakat "pod słońce" to wtedy coś się ukaże.

  chodzi mi o to że było kilka przypadków gdzie najpierw był plakat, a dopiero potem pojawiała się informacja o transmisji/retransmisji w tv(orange).

 5. standardowe pytanie: będzie transmisja?

  Na pewno będzie retransmisja!

  chodzi mi o to że było kilka przypadków gdzie najpierw był plakat, a dopiero potem pojawiała się informacja o transmisji/retransmisji w tv(orange).

  Na plakacie TFL 8/AFC 7  było logo Orange Sport

 6. Oleksiejczuk 2 walki w 9 dni, nieźle.

  Szczerze watpie, ze Michal wyjdzie do tej walki w tylko nieco ponad tydzien od starcia z Wojciechem Januszem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.