tfl 9 oleksiejczuk pietraszek 1

Michał Oleksiejczuk (MMA 8-2, #13 w rankingu PL) w pierwszej obronie mistrzowskiego pasa TFL zmierzy się z Krzysztofem Pietraszkiem (MMA 5-10). Dla Oleksiejczuka będzie to drugi pojedynek w ciągu zaledwie ośmiu dni.

„Pierwsza obrona pasa zapowiada się bardzo ciekawie. Faworytem tej konfrontacji na papierze jest mistrz TFL, Michał Oleksiejczuk ale to będzie specyficzny i ciężki pojedynek. „Chińczyk” jak wszyscy wiedzą swoje ostatnie walki brał w ostatniej chwili . Ten gość uwielbia się bić i nie kalkuluje, walczył z najlepszymi. Różnica będzie tym razem taka że Pietraszek do walki ma pełny okres na przygotowania. Michał uwielbia walkę w stójce, Krzysiek kocha wojnę w stójce. Jeśli obaj zdecydują się na wymianę ciosów w tej płaszczyźnie to będzie dobre show” – gwarantuje organizator Jacek Sarna.

tfl 9 kesik walawski

Organizacja ogłosiła też kilka dni temu walkę Cezarego Kęsika (MMA 4-0, #15 w rankingu PL) z Piotrem Walawskim (MMA 1-0).

„Będzie to łatwa walka dla Piotrka” – komentuje były zawodnik UFC, kolega klubowy Walawskiego, Paweł Pawlak. Cezary Kęsik trenujący pod okiem Leszka Kulika i Alberta Odzimkowskiego, ma na koncie trzy zwycięstwa na galach Thunderstrike Fight League, natomiast Piotr Walawski, raz wychodził zwycięski z klatki TFL. Obaj Panowie pokonali Krzysztofa Mielniczuka podczas eventów lubelskiej organizacji. „Ta walka zapadnie na długo w pamięć kibiców. Walawski jest zdeterminowany i bardzo nakręcony na ten pojedynek. Jego trener Łukasz Zaborowski, zdradził że nikt nie jest go w stanie zatrzymać przed tą potyczką. „Cezar” natomiast jak zwykle spokojny i bez zbędnych kalkulacji będzie dążył do piątej wygranej w karierze. Jedno jest pewne, po 28 maja ktoś utraci status niepokonanego.Obaj mają bogatą karierę amatorską, obaj są młodzi i silni, obaj nazywani są talentami. To będzie prawdziwa wojna.”- ocenia organizator TFL, Jacek Sarna.

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.