bektic
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Dwa nowe zestawienia zostały dodane do gali The Ultimate Fighter 22 Finale. Niepokonany Mirsad Bektic zmierzy się Tatsuyą Kawajirim a Justin Scoggins podejmować będzie Joby’ego Sancheza.

Bektic w UFC ma trzy zwycięstwa z rzędu. Odkąd udało mu się wejść do największej organizacji MMA na świecie, zdołał odprawić kolejno: Chasa Skelly’ego, Paula Redmonda, a w ostatniej walce Lucasa Martinsa. Tatsuya ma może mniejsze sukcesy w UFC, ale w ostatnich ośmiu walkach, siedmiokrotnie był zwycięzcą. W ciągu czterech lat walk, zdołał go zatrzymać jedynie Clay Guida.

Scoggins po dwóch porażkach z rzędu, zdołał odbić się od dna i w ostatnim boju pewnie zwyciężył na punkty z Joshem Sampo. Teraz ten 23-latek, zmierzy się z walczącym w kratkę Jobym Sanchezem. Zawodnik ten w debiucie w UFC odniósł porażkę z Wilsonem Reisem, ale już walkę później ugrał na swoje konto, wygrywając niejednogłośną decyzją z Tatekim Matsudą.

Oba zestawienia zostały dopisane do karty walk gali The Ultimate Fighter 22 Finale, która odbędzie się 11 grudnia w Las Vegas.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

  1. Bektic spokojnie może walczyć z topem dywizji. Kawajiri nie ma szans.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.