Tatiana Suarez: Zasługuję na pas bardziej niż Michelle Waterson

Tatiana Suarez (8-0-0) idzie jak czołg przez dywizję słomkową kobiet. W miniony weekend pokonała Ninę Ansaroff (10-6-0) przez jednogłośną decyzję na UFC 238 i obecnie znajduje się na drugim miejscu w rankingu kategorii do 125 funtów. Zawodniczka po gali udzieliła wywiadu dla MMAJunkie, w którym opowiedziała o swoim pojedynku oraz o tym, co przed nią.

Jestem zaskoczona tym, że Nina potrafiła mnie nieźle przytrzymywać w parterze, ale to przez to, że ciężko było wytrzymać z moją szyją. Zrobiła bardzo dobrą pracę tym, że nie dawała mi rozpuścić rąk i ciągle uwieszała się na mnie.

Doznałam urazu w pierwszej rundzie. Jestem naprawdę dumna z tego, że poradziłam sobie świetnie mimo kontuzji. Ciągle używam balansu i ruszam szyją, więc to nie było łatwe. Dodatkowo zdrętwiała mi ręka, ale przeszłam przez to.

W dalszej części reporter rozmawiał z Amerykanką o jej przyszłości. Nie da się ukryć, że celuje ona w pas wagi słomkowej i uważa, że zasługuje na swoją szansę bardziej niż Michelle Waterson (17-6-0).

Na razie chcę wyleczyć swój kark i mieć pewność, że wszystko jest w porządku. Na pewno wrócę, ale zdecydowanie będę lepsza, jeżeli kontuzja minie. Myślę, że zasłużyłam na starcie o pas bardziej niż Michelle Waterson. Najpierw sprawdzimy ile czasu zajmie mi rehabilitacja i wtedy się dowiemy co i jak. Tak czy siak, czuję, że jestem lepszą kandydatką do mistrzostwa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.