Ostatnie lata kariery Takanori Gomiego nie były dla niego za udane. Legenda z Japonii przed chwilą doznała szóstej porażki z rzędu przegrywając przez poddanie z Yusukem Yachim na gali Rizin World Grand Prix 2017: Final Round.

Walka zaczęła się w stójce i już na samym początku Yusuke zyskał przewagę wręcz masakrując w niej Gomiego. Wygrywał wymiany i celniej trafiał oraz udało mu się znokdaunować „The Fireball Kida”, który wyglądał słabo w tym pojedynku. Po dwóch minutach starcia Takanoriemu udało się przewrócić Yachima, ale nawet w tej pozycji Yusuke był groźny i straszył trójkątem. Za trzecim razem udało mu się wreszcie dopiąć technikę i poddać Gomiego.

To była już szósta porażka z rzędu Gomiego. Wszystkie te porażki skończyły się przed czasem. Era Takanoriego już odeszła.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

  1. Niech Gomiego z tą babcią 60letnią zestawią, z tą co miała walczyć z dotyraną Gabrysią, może wtedy uda mu się wygrać. Dramat co niegdyś topowy lekki notuje regres, szkoda.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.