Podczas wczorajszego programu Puncher Extra Time wystąpił jeden z włodarzy największej polskiej organizacji MMA, Maciej Kawulski. W programie rozmawiano na różne tematy, o czym przeczytać możecie TUTAJ, jednakże jednym z ciekawszych momentów była wypowiedź Kawulskiego o potencjalnej współpracy z byłym olimpijczykiem Szymonem Kołeckim.

Kołecki ma na siebie pomysł. Ma bardzo dobrze przemyślaną swoją karierę. Kilka razy rozmawialiśmy. Rozumiemy się, że nasza współpraca wisi w powietrzu. Jesteśmy zainteresowani, ale on mówi, że to jeszcze nie jest ten czas.

Nie da się ukryć, że nie walczył z klasowymi przeciwnikami. Ktoś złośliwy mógłby ocenić sytuację, że nabija sobie rekord. Dla higieny zawodowej dobrze jest się obyć z klatką. Droga w Federacji KSW między pierwszą walką o walką o pas często jest bardzo krótka. Szczególnie w swojej kategorii wagowej, chociaż on się waha między dwoma, mogłaby być bardzo szybko bardzo ciężka. On chce się jeszcze rozwijać, my to szanujemy. Kołecki KSW to jest melodia przyszłości, ale też rzecz, która na pewno nastąpi.

Kołecki na ten moment w MMA ma rekord 5-0. Polak wszystkich rywali kończył w pierwszych rundach odprawiając ich ciosami. W ostatnim pojedynku Szymon zmierzył się z Łukaszem Borowskim na gali Babilon MMA 3.

18 KOMENTARZE

 1. Droga w Federacji KSW między pierwszą walką o walką o pas często jest bardzo krótka.

  No ba. Czasami jest to jedna i ta sama walka.

 2. To się podsumował. Chcą być poważną organizacją a walkę o pas dają pierwszemu lepszemu typowi. I to zazwyczaj w pierwszej jego walce dla organizacji.

 3. higiena zawodowa

  dobre dobre

  Przypomnialo mi sie jak @duubertowa w wywiadze powiedziala Popkowi, ze zmienil styl zycia na bardziej higieniczny (czy jakos tak to bylo) :mamed:, a Popuś zaprosil Magdalene na kapiel. To byly wywiady

 4. Jak jeszcze podjebia Babilonskiemu Szymona toz to będzie przecież rekord w podpierdalaniu… jak nie FEN to Babilon:lol: kurwa obejrzeć Koleckiego robiącego potężne gnp Narkunowi to bylby miod na moje hejterskie serce:bayan:

 5. Przypomnialo mi sie jak @duubertowa w wywiadze powiedziala Popkowi, ze zmienil styl zycia na bardziej higieniczny (czy jakos tak to bylo) :mamed:, a Popuś zaprosil Magdalene na kapiel. To byly wywiady

  Ten degenerat skończył chociaż podstawówkę?

 6. Ten degenerat skończył chociaż podstawówkę?

  "Ciemna strona dzielnicy, nie potrafi czytac, potrafi liczyc."

  Wiec cos tam liznal :fjedzia:

 7. Na chwilę obecną wydaje się to mało prawdopodobne, ale mam cichą nadzieję, że w ciągu najblizszego roku Babilon rozwinie się na tyle, że Szymon grzecznie podziękuje panu Maciejowi.

 8. No ba. Czasami jest to jedna i ta sama walka.

  Akurat to dotyczy głównie mistrzów nokautów z brazylijskiej dżungli

 9. @baju czemu odnosnik do calej relacji z odcinak przekierowuje mnie na glowna strone mmarocks a nie do odpowiedniego tematu na cohones?

  Moje pytanie brzmi: dlaczego miałoby przenosić Cię do tematu na cohones? 🙂

 10. Moje pytanie brzmi: dlaczego miałoby przenosić Cię do tematu na cohones? 🙂

  bo czytajac i udzielajac sie tylko na cohones, przyzwyczailem sie do tego interfejsu. No i wydaje mi sie, ze wczesniej jak byly takie odnosniki to przekierowywaly mnie do odpowiedniego tematu a nie na strone. No i dlaczego odpowiadasz mi pytaniem na pytanie?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.