bońkowski

Już za dwa dni w Olsztynie odbędzie się gala ACB 46: Young Eagles. Organizacja Absolute Championship Berkut po raz pierwszy zawita ze swoim wydarzeniem na Mazury. Nie będzie to jednak pierwsza gala MMA, która odbędzie się w hali Urania. W zeszłym roku kibice mieli okazję obejrzeć tam galę Kaiser Fight Night, a we wcześniejszych latach olsztyński klub Arrachion zorganizował tam również dwie gale z cyklu Warmia Heroes.

Jeden z twórców klubu Arrachion Szymon Bońkowski, jest bardzo zadowolony, że gala ACB odbędzie się właśnie w Olsztynie i uważa, że będzie ona dużą szansą i wyróżnieniem dla zawodników z klubu. W rozmowie z olsztyńską „Gazetą Wyborczą” powiedział:

Gala federacji ACB jest dużą szansą i wyróżnieniem dla naszych zawodników. Organizacja ma swoją siedzibę w Groznym, ale często przyjeżdża do innych państw i tam odbywają się gale. Następnym ich przystankiem będzie Glasgow. To pokazuje, jak poważną federacją jest ACB. Cieszy nas, że w sobotę zagoszczą w Olsztynie, a znaczna część karty walk oparta będzie na zawodnikach Arrachionu. Wierzę, że olsztynianie zaprezentują się z dobrej strony przed własną publicznością, zważywszy że przygotowania przebiegały bez większych komplikacji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.