Podsumowanie Bellatora 39 i Strikeforce Challenegers, jeszcze raz o ratingach KSW 15 tym razem w porównaniu do sobotniej gali Wojak Boxing Night plus zapowiedź Strikeforce: Diaz vs Daley.

[podcast]http://www.mmarocks.pl/audio/Szklana Szczeka ep.97%20-%204.04.2011.mp3[/podcast]

Link MP3

26 KOMENTARZE

 1. Jeszcze taka mała prośba na przyszłość:

  Bardzo by było fajnie jakbyś pod opisem zawartości każdej Szczeny dodawał tytuł i wykonawce piosenki, którą się kończy dany epizod, bo niestety nie zawsze usłyszę dokładnie ten tytuł i potem mam problemy ze ściągnięciem.
  Także bardzo bym prosił, jeśli to oczywiście nie stanowiłoby problemu.

 2. Byłoby bardzo miło gdybyście podawali przedziały czasowe omawianego tematu np Bellator 03:00 do 15:00 . Dałoby się słuchać szczeki bez narażenia na spoiler z gali , której się jeszcze nie widziało ( można się wstrzymać ale na swoim przykładzie wiem że jest to bardzo ciężkie bo szklana ma dużą moc przyciągania :)) . Co do samej szczeny 97 to bardzo sympatyczna (jak zawsze) . Pozdrawiam i miłego słuchania tym , którzy jeszcze nie mieli okazji .

 3. Dzięki, jak zawsze miło posłuchać 🙂 Był już gdzieś jakiś wywiad z włodarzami KSW w którym komentowali by ratingi KSW 15 ? Nie wiem może przeoczyłem, ale z tego co słyszę to nie wiecie ile wynosił tzw „pik”.

 4. setna szczęka zblizą się wielkimi krokami ,szykujecie coś specjalnego?  może gościnny udział Pudziao  i wspólna analiza UFC129 ? 😀

 5. dziękuję za audycję … uważam że dość wysoki wynik oglądalności gali bokserskiej z udziałem DIABLO paradoksalnie może wpłynąć na wzrost zainteresowania MMA … NO BO JAKA BYŁA WALKA (przypadkiem oglądałem od 5 rundy) KAŻDY WIDZIAŁ – mega nuuuuuda już chyba wolę oglądać Cole Konrada niż Włodarczyka …

 6. Walka Diablo była tragiczna, oglądałem może 3 rundy. Gość podobno został wygwizdany, a po walce jak chciał walnąć speach to większość wyszła. W każdym razie ja nie cieszę się z nieszczęścia boksu, boks to moja „pierwsza miłość” jeśli chodzi o sporty walki. Nieważne czy jest to Wojak boxing na Polsacie, czy event Golden Boya, HBO, Showtime- boks ogólnie jest znacznie mniej ciekawy niż MMA. Lubię, tą niepewność ile potrwa walka, może 30 sekund może 15 minut, kolejna kwestia to ilość kelnerów. Każdy nabija rekord, bo to ma znaczenie, w mma kocham to, że rekord jest ważny- ale nie najważniejszy

 7. Zastanawia mnie, dlaczego przy porównywaniu ratingów KSW 15 vs Wojak Boxing Night
  Nie wspomnieliście o tym, że walka Jana Błachowicza była oglądana przez 2,5 mln widzów, a walka Diablo 2,2 mln.
  Wiem, że to był Peak w przypadku Błachowicza, w stosunku do całej gali, ale w wypadku Kłodarczyka, to tam ta wartość średnia oddaje, ten peak, tak jak przy walce Janka, gdyż na WBN była pokazywana tylko ta jedna walka jeśli chodzi o polsat otwarty.

  Uważam to za mega sukces, dla KSW, która dodatkowo miała o wiele wyższą konkurencję bo na tvp1 leciała walka Klitschki i ogólnie miała najtrudniejszy czas antenowy, a walka Diablo już nie.

  Szklana jak zwykle wysoki poziom, miło się słucha i wiele rzeczy się dowiaduje i przetwarzam, co jest świetne.

 8. Racja z tą konkurencją dla KSW, na pewno walka Ukraińca zabrała część widzów, dodatkowo sobota to trudny czas dla mma…………..

 9. madafaka – setna szczęka zblizą się wielkimi krokami ,szykujecie coś specjalnego? może gościnny udział Pudziao i wspólna analiza UFC129 ?

  pytałem juz o to przy poprzedniej szczece i nie odpwiedzieli … kraza plotki ze bedzie wspolny fight club jak w podziemnym kregu a zaproszenia maja wyslac niebawem ,wiec kazdy kto zada takie pytanie niech sie lepiej zastanowi bo wiesz jak juz tam wejdziesz to trzeba ……………..

 10. mam tylko nadzieję, że nikt nie będzie wyglądał jak Bob z Fight Club 😉

  mam nadzieję, że skoro nie redakcja nie odpisuje to coś jest na rzeczy 🙂

 11. Argue sądząc po licznych opiniach ludzi, którzy wyłączali tą walkę po kilku rundach bo nie mogli tego znieść to sądziłbym, że peak dla Włodarczyka był przynajmniej w porównywalnej proporcji wyższy co przy okazji KSW.

 12. No właśnie tidżej, wg mnie dokładnie odwrotnie, bo często słyszałem opinie, że ktoś zaczynał oglądać od którejś tam rundy.
  Więc ta średnia się rozkładała równomiernie, to też nie sądzę by był jakiś szczególnie wysoki peak, gdyby był on na poziomie 2,5 mln to i tak będzie dużo, zwłaszcza, że tak jak mówię to była tylko 1 walka, o przystępniejszej porze, i bez wyraźnej konkurencji transmisyjnej ze strony innych kanałów, więc nie było jakiegoś kulminacyjnego punktu transmisji w tej gali na otwartym polsacie bo była tylko jedna walka i tyle, stąd uważam, że wynik KSW na tle BWN jest rewelacyjny.

 13. walka włodarczyka była beznadziejna i nudna jak flaki z oleje, już wolałbym oglądać nudną walkę mma, bo i tak byłaby bardziej ciekawa niż to coś…

 14. patrząc na liczbę ciosów w walkach Kondrata to jednak wole tą ostatnią walkę Diablo. W boksie i w MMA zdarzają się nudne walki, ale częściej to właśnie w polskim MMA zdarza się że końcówki walk są nudne po zawodnicy są wyczerpani w ostatniej rundzie przez braki w kondycji.

 15. Szklana Szczęka Szoł 100 będzie w wersji audio-wizualnej( podobno Dana zdradził ów news w jednym z wywiadów) 😉

 16. To w jakiej formule kto woli walki to kwestia gustu. Tak samo jak np. jeden woli oglądać siatkówkę, a inny kosza. Jak dla mnie boks nie jest mniej widowiskowy, problem polega na ogromnym burdelu w tej dyscyplinie, zwłaszcza w najwyższych wagach. Z mma jest o tyle dobrze, że jeszcze go nie popsuło nabijanie rekordów na kelnerach, rozbicie na milion federacji uniemożliwiających połapanie się w temacie (owszem, w mma również są różne gale różnych organizacji, ale sytuacja jest dość klarowna), wszechwładza promotorów, wałki z sędziowaniem, nabieranie kibiców poprzez sprzedawanie takiej tandety jak Wojak Boxin Night jako wielkiego wydarzenia itd. Takie cyrki jak ostatnia walka Diablo czy Kliczki mogą doprowadzić do tego, że w ciągu, powiedzmy, 10 lat boks będzie się znajdował w miejscu, w którym jest teraz K-1. Ja do boksu mam ogromny sentyment, wychowałem się na Rockym i walkach Gołoty i mam nadzieję, że ta dyscyplina przetrwa i nadal będzie popularna. Ale od jakiegoś czasu nawet ja wolę oglądać gale mma niż boksu zawodowego i sądzę, że po ostatnim KSW i WBN wiele Polaków mogło dojść do podobnego wniosku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.