Szklana Szczęka Show ep. 365 a w nim:
KSW 42
– co dała nam walka dwóch debiutantek?
– czy są mocni na Lipski i Gamrota?
– Askham i Materla po ostatniej walce,
– czy Mamed Khalidov stracił cokolwiek ostatnią porażką?
– ile wygrana dała Tomaszowi Narkunowi?
FEN 20
– co się stało z Kamilem Łebkowskim?
– Andrzej Grzebyk idzie po pas,
– Rębecki zastopował Ziółkowskiego,
– kickboxing niemal wizytówką gal FEN?

Babilon MMA 3
– Biegański, na którego trzeba zwrócić uwagę,
– poziom poprzeczki stawianej Oniszczukowi,
– dlaczego Haratyk nie skończył Romminga przed czasem?
– gdzie może zajść Szymon Kołecki?

Do tego grad pochwał za walkę Jana Błachowicza na londyńskim UFC, przewidywania najważniejszych walk UFC 223

… i ostra kłótnia o to czy MMA ma być wojną, czy sportem okraszonym szczegółowymi przepisami!

Skład: Marcin Jabłoński, Maciej „Alf” Glabus, Krzysztof Skrzypek

50 KOMENTARZE

 1. Najlepszy odcinek SS i zajebista dyskusja. Zdecydowanie nie powinna być punktowana pozycja z góry, jeśli nie ma pracy. Zawodnik będący z dołu zadaje czasem więcej obrażeń i wtedy powinny iść punkty w jego stronę. Najgorszy problem to ilość ciosów, czy zadane obrażenia ? Fakt, że czasem śmiesznie to wygląda jeśli zawodnik wygrywający walkę doznał dużo większych obrażeń i wygląda jak wrak, a przegrany bez śladów walki.

 2. Alfik daje rade, im wieksza roznica zdan tym ciekawsza audycja :dobry:. Jest spojrzenie ze strony zawodnika, fajnie porownac odmienne punkty widzenia . Tak trzymac .

 3. Bardzo dobra szczena. Alfa sie zajebiście słucha ale na chuj ta cenzura. Przecież to jest podcast a nie audycja radiowa. Od tego pikania łeb pęka. Ta muzyka w tle też męczy zajebiście.

 4. Bardzo dobra szczena. Alfa sie zajebiście słucha ale na chuj ta cenzura. Przecież to jest podcast a nie audycja radiowa. Od tego pikania łeb pęka. Ta muzyka w tle też męczy zajebiście.

  Ja nie lubie jak przeklinają w audycji. — obleśne.

  A wiele osob slucha tego przy dzieciach więc tym bardziej.

 5. Ja nie lubie jak przeklinają w audycji. — obleśne.

  A wiele osob slucha tego przy dzieciach więc tym bardziej.

  Ty słuchasz przy dzieciach? Nie, to po chuj pierdolisz. Nie ogarniam jak można przy dzieciach słuchać jakiejkolwiek audycji, chyba że na "słuchawkach"

 6. Nie ma mowy 🙂 Amatorsko robionych pogawedek jest mnóstwo. Moje założenie było takie, że skoro się za coś biorę, to ma mieć nie tyko treść, ale też formę.

 7. Mnie muzyka nie przeszkadza, natomiast pikanie drażni okrutnie.:boystop:

  Jeśli się da to mógłbyś czymś zastąpić ew odpuścić cenzurę:wink2:

 8. no to udało ci się profesjonalnie wkurwić słuchacza @Krzysztof Skrzypek bo ja mimo że chciałbym przsesłuchać to nie moge wytrzymać dłużej niż 5 minut

  twoje stwierdzenie na poprzedniej stronie o "amatorskich" pogawędkach to chyba jakiś żart z okazji 1 kwietnia, jak niby jakaś badziewna muzyczka ma to "uprofesjonalizować" to tylko zbędny element który wkurwia zakłóca odbiór

 9. Proponuję skupić się na tym o czym się mówi, a nie na soundtracku w tle, to bardzo pomaga. 😕 Jedyne czego można się w sumie przyczepić to częstotliwości wydawania Szczęk i cenzury przekleństw, bo ten dźwięk dopiero irytuje, przynajmniej mnie. Ale rozumiem, że 'tak trzeba' i nie czepiam się.

 10. Proponuję skupić się na tym o czym się mówi, a nie na soundtracku w tle, to bardzo pomaga. 😕 Jedyne czego można się w sumie przyczepić to częstotliwości wydawania Szczęk i cenzury przekleństw, bo ten dźwięk dopiero irytuje, przynajmniej mnie. Ale rozumiem, że 'tak trzeba' i nie czepiam się.

  No właśnie nie trzeba, bo przez ponad 300 odcinków tego nie było

 11. No właśnie nie trzeba, bo przez ponad 300 odcinków tego nie było

  Cudzysłów. Poza tym, może młody i głupi jestem, ale zdaje mi się, że to raczej kolejna doza profesjonalizmu. Po prostu tak wypada i już, dlatego… nie czepiam się.

 12. Cudzysłów. Poza tym, może młody i głupi jestem, ale zdaje mi się, że to raczej kolejna doza profesjonalizmu. Po prostu tak wypada i już, dlatego… nie czepiam się.

  Muzyka w tle i cenzura z automatu robią podcast bardziej profesjonalny ?! Profesjonalniej to się zaczyna jak podcast jest nagrywany w studiu i jest wersja video.

 13. Muzyka w tle i cenzura z automatu robią podcast bardziej profesjonalny ?! Profesjonalniej to się zaczyna jak podcast jest nagrywany w studiu i jest wersja video.

  Nawiążę do pewnej sytuacji: dzwonienie do najebanego Peszki i rzucanie przekleństwami na lewo i prawo jest profesjonalne? Jak to nie, przecież nagrywali, zdaje się, w studio?

  Wcześniej SSS miała klimat typowej rozmowy kumpli przy piwie, teraz schemat się zmienił, nie oceniam czy na lepsze, czy na gorsze. Po prostu jak chce się rozwijać, to się eksperymentuje, taka kolej rzeczy. 😉

 14. Nawiążę do pewnej sytuacji: dzwonienie do najebanego Peszki i rzucanie przekleństwami na lewo i prawo jest profesjonalne? Jak to nie, przecież nagrywali, zdaje się, w studio?

  Wcześniej SSS miała klimat typowej rozmowy kumpli przy piwie, teraz schemat się zmienił, nie oceniam czy na lepsze, czy na gorsze. Po prostu jak chce się rozwijać, to się eksperymentuje, taka kolej rzeczy. 😉

  Kurwa ta muzyka i cenzura utrudnia słuchanie. Powiedz mi co w tym jest profesjonalnego ?! W ogóle ja nie wiem o co chodzi Ci z tym Peszkiem i jak ma się do tego. Nie kumam.

 15. Kurwa ta muzyka i cenzura utrudnia słuchanie. Powiedz mi co w tym jest profesjonalnego ?! W ogóle ja nie wiem o co chodzi Ci z tym Peszkiem i jak ma się do tego. Nie kumam.

  Po pierwsze, nie krzycz, to nam sporo ułatwi. Po drugie, ano ma to, że wcale nagrywanie w studyjnych warunkach nie czyni nagrywki profesjonalnej. Raczej nie bez powodu w radiu, którego słuchasz na co dzień, spiker nie rzuca kurwami jako przecinkami. A muzyki, jak już mówiłem, nie czepiam się, bo mi to totalnie nie przeszkadza. Skupiam się na tym co rozmówcy mają do przekazania i tyle, ot cała filozofia.

 16. Po pierwsze, nie krzycz, to nam sporo ułatwi. Po drugie, ano ma to, że wcale nagrywanie w studyjnych warunkach nie czyni nagrywki profesjonalnej. Raczej nie bez powodu w radiu, którego słuchasz na co dzień, spiker nie rzuca kurwami jako przecinkami. A muzyki, jak już mówiłem, nie czepiam się, bo mi to totalnie nie przeszkadza. Skupiam się na tym co rozmówcy mają do przekazania i tyle, ot cała filozofia.

  W takim razie Alf chyba powinien przestać przeklinać. Powodzenia w przekonywaniu go do tego 😆

  Dla mnie jedną z głównych zalet podcastów to autentyczność. Nikt nikomu nie mówi jaki ma być i jest to dla mnie duża zaleta. Druga to długość która pozwala lepiej poznać daną osobę i to co ma do przekazania. To jest przewaga internetu nad telewizją i radiem. Jak ktoś przeklina na co dzień tak dużo jak Alf to chce go takiego słyszeć i durne pikanie w niczym nie pomaga.

 17. W takim razie Alf chyba powinien przestać przeklinać. Powodzenia w przekonywaniu go do tego 😆

  Ale ja nie zamierzam nikogo do niczego przekonywać. W ogóle nikt tu czegoś takiego nie rzucił. :fjedzia:

 18. Ale ja nie zamierzam nikogo do niczego przekonywać. W ogóle nikt tu czegoś takiego nie rzucił. :fjedzia:

  Pisałeś o tym, że radio charakteryzuje brak przekleństw a Alf rzuca kurwami na lewo i prawo zresztą Marcinowi też sie zdarza. Jak to pogodzić ?

  Podcasty to nie radio. One zostały wymyślone przez ludzi którzy nie lubią radia ale lubią wciąż słuchać.

 19. Pisałeś o tym, że radio charakteryzuje brak przekleństw a Alf rzuca kurwami na lewo i prawo zresztą Marcinowi też sie zdarza. Jak to pogodzić ?

  Krzysztof już to zrobił. Cenzura.

 20. Jeśli ma być bardziej profesjonalnie, to zamiast podkładu i "pikania" kupcie naczelnemu lepszy mikrofon. Gość może sobie nagrywać nawet na wbudowanym jak chce. Ale naczelnemu nie wypada nagrywać ze studni. U Krzysztofa jest ok.

 21. U Mroza goscie przeklinaja kiedy tylko chca a bardziej profesjonalnego podcastu niz Wojtasa to nie ma…

  I jest mój prima aprilisowy zwycięzca! 😀 😀

 22. Jeśli ma być bardziej profesjonalnie, to zamiast podkładu i "pikania" kupcie naczelnemu lepszy mikrofon. Gość może sobie nagrywać nawet na wbudowanym jak chce. Ale naczelnemu nie wypada nagrywać ze studni. U Krzysztofa jest ok.

  A tu masz 100% racji akurat. Muszę tylko sprawdzić czy aby Skype i tak nie zepsuje dźwięku w przesyle.

 23. Ty słuchasz przy dzieciach? Nie, to po chuj pierdolisz. Nie ogarniam jak można przy dzieciach słuchać jakiejkolwiek audycji, chyba że na "słuchawkach"

  Jak chce posluchac wulgaryzmow to sobie wlaczam rapsy, a w szczece chce miec audycje na wysokim poziomie za ktory nie bd musial sie przed nikim wstydzic sluchajac go.

 24. Jak chce posluchac wulgaryzmow to sobie wlaczam rapsy, a w szczece chce miec audycje na wysokim poziomie za ktory nie bd musial sie przed nikim wstydzic sluchajac go.

  :DC::DC::DC:

 25. Muzyka w tle rowniez na minus jak i te zbyt glosne wkur***jace wstawki-przerywniki "szklana szczeka show".

  Muzyka w tle zostanie, bo dzięki niej audycja jest ultra profesjonalna.

 26. Przesłuchane.

  Muzyka mi nie przeszkadza, ale pikanie jak najbardziej. Tyle, że nie pikanie samo w sobie tylko fakt, że w ogóle jest potrzebne.

  Wydaje się, że nagrywając audycję na takim poziomie i takim zasięgu nie powinno się operować tym samym językiem rynsztokowym co my tu na Cohones. :matt:

 27. No i właśnie dlatego tyle tego jest. Wyobraźcie sobie, że co kilka sekund – bo i takie momenty są – lata niespecjalnie potrzebne mięcho. Nie czyni to wypowiedzi ani bardziej męskiej, lepszej, bardziej merytorycznej, itd. Więc sorry – choć sam często tego nie szczędzę – to w programie, nad którym pracuję nie będzie na to miejsca. Wolę gdy się to nie pojawia, bo faktycznie pikania jest tu mnóstwo… ale post factum, nie było innego wyjścia.

 28. No i właśnie dlatego tyle tego jest. Wyobraźcie sobie, że co kilka sekund – bo i takie momenty są – lata niespecjalnie potrzebne mięcho. Nie czyni to wypowiedzi ani bardziej męskiej, lepszej, bardziej merytorycznej, itd. Więc sorry – choć sam często tego nie szczędzę – to w programie, nad którym pracuję nie będzie na to miejsca. Wolę gdy się to nie pojawia, bo faktycznie pikania jest tu mnóstwo… ale post factum, nie było innego wyjścia.

  mozna by taka surowa wersje wrzucac zwyczajnie do pobrania, a po obrobce na yt i sc.

 29. Wyobraźcie sobie, że co kilka sekund – bo i takie momenty są – lata niespecjalnie potrzebne mięcho

  Przypuszczam, że nikomu to nie przeszkadza, a już na pewno nie tak, jak ciągłe pikanie.

 30. Wiesz… i tak już teraz przygotowywanie dwóch wersji zabiera – moim zdaniem niepotrzebnie – czas. Zamiast robić jedną wersje i ją szybko po nagraniu wrzucać, to robię kolejną, tylko po to, żeby wstawić tam stare intro, co jest ukłonem w stronę Cohones – serio… nie ma tu żadnego innego, racjonalnego powodu. A to byłoby jeszcze bardziej czasochłonne. Poza tym, wolę promować bardziej przystępny wizerunek MMA 🙂

 31. Mnie muzyka w tle nie przeszkadza a cenzura skoro musi byc to niech pikanie zostanie zastąpione przyjemniejszym dzwiekiem .

 32. Chciałem zrobić pewien efekt, który był "lżejszy" dla ucha… ale zupełnie zamazywał sens użytego słowa i czasem zdanie robiło się niezrozumiałe. Ale możemy się umówić, że następnym razem jednak spróbuję 🙂

 33. Alf bardzo fajnie walki analizuje, dobrze się tego słucha.

  Mam nadzieję, że ta audycja tonie prezent na święta i jakoś to będzie regularnie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.