Podsumowanie FAŁ 2 i UFC Fight Night, plus zapowiedzi Bellatora 39 i Strikeforce Challengers.

[podcast]http://www.mmarocks.pl/audio/Szklana Szczeka ep.96%20-%2028.03.2011.mp3[/podcast]

Link MP3

Lepsza jakość by Bryan Anonim

[podcast]http://www.mmarocks.pl/audio/Szklana Szczeka ep.96%20-%2028.03.2011-x.mp3[/podcast]

Link MP3

9 KOMENTARZE

 1. " no to jazda z tym koksem" dzięki panowie, zabieram się za słuchanie.

 2. Ale szybko zleciało… 50 minut jak gdyby 5…
  Przyjemnie posłuchać głosu rozsądku w MMA.
  Dobra robota jak zawsze.

 3. Jedyne, co moglbym poruszyc „wrzucajac(jak zwykle) kamyczek do ogrodka”, to taka ciekawostka w temacie Korean Zombie vs. Garcia II – za pierwszym razem obaj niejako zawarli pakt o prowadzeniu pojedynku w stojce – tam w postwywiadach padaja slowa(w szybkim- wolnym tlumaczeniu) „to Garcia pierwszy uciekl sie do obalenia”…
  Po fali krytyki pietnujacej niski poziom techniczny zaprezentowany w(mimo wszystko widowiskowej jak diabli) pierwszej walce, Chan Sung Jung raczej nie mial innego wyboru, jak pokazac swoj parter(i nic w tym dziwnego: przed tym pojedynkiem 6 walk konczyl via submission – z czego 4 w pierwszej rundzie)
  Pierwszy Twister w historii federacji? – nie widze lepszego przepisu na udany debiut w UFC ,-)

 4. Dzięki za szczenę!

  Podoba mi się pomysł Venoma dotyczący przenoszenia walki do parteru, jak obalany łapie się lin lub siatki. Nie wiem tylko, czy można iść tak daleko przenosząc odrazu do bocznej, chyba wolałbym do pełnej gardy. MMA jak każdy sport ewoluuje i z czasem potrzebuje zmian. Ciekawe, jak taka propozycja byłaby przyjęta za oceanem.
  Co do nierobienia wagi na krajowych galach, to należy podejść do tego stanowczo. Żadnego funta tolerancji, walka musi odbyć się w zakontraktowanym limicie. Za niezrobienie wagi, 20-25 procent potrącenia z pensji. Zawodnicy nazywają się profesjonalistami, więc niech zachowują się profesjonalnie.

 5. w klatce to nie jest tak duży problem więc ta zasada powinna być zastosowana tylko w przypadku ringu. nie chciałbym oglądać przenoszenia na środek np w UFC, traci na tym widowikowość i tempo walk.

  ps. Venom świetna analiza atrybutów Griffina 🙂

 6. Mnie się akurat ten pomysł nie podoba. Niedługo pójdzie to w kierunku zapasów z dziesiątkami bzdurnych przepisów. Oczywiście wyolbrzymiam problem jednak ten sport w założeniach posiada minimum reguł. Konsekwentne karanie odjęciem punktu powinno załatwić sprawę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.