Powracamy po dwóch tygodniach, zaczynamy oczywiście od występów Polaków w ten weekend, podsumowujemy WEC 40, Dream 8, UFN 18 i pierwszy epizod TUF 9. Dodatkowo analizujemy z Tidzejem ostatni występ Pawła Nastuli w Tańcu z Gwiazdami oraz mocne i słabe strony Marcina Najmana ;).

Wszelkie uwagi i komentarze mile widziane, player i link do ściągnięcia poniżej

[podcast]http://www.mmarocks.pl/audio/Szklana Szczeka ep.9%20-%206.04.2009.MP3[/podcast]

Link MP3

15 KOMENTARZE

 1. fajnie by było gdyby dało się ściągnąć mp3 tak jak dosyć często robicie:)

 2. Akitoshi Tamura vs Manny Tapia jestem ciekaw waszej opini , moim zdaniem wynik jest mocno kontrowersyjny . UIC pawilon jest hala uniwersytecka, sala ne byla pelna ale klimat byl mega.Fajna sytuacja miala miejsce kiedy w polowie gali wszedl Brandon Vera z dwoma kolesiami i zasiadl wsrod publicznosci,nie mial lekko , ale bardzo dzielnie odpieral ataki widzow 😀 i jeszcze Mike Brown ktory jako jedyny wyszedl za zaslony „celebritis”ktorzy byli oddzieleni od publicznosci i grzecznie stal w kolejce po piwo ,super skromny chlopak.

 3. grzejnik walki Tamura vs Tapia nie można nigdzie obejrzeć

  dodałem link do ściągnięcia

 4. Co do walki Kampmann vs Condit – też uważam, że powinien być remis. Ogólnie bardzo bardzo bardzo mało remisów przyznają sędziowe w USA, co uważam za błąd (przyczyna jest jasna, ale nie zmienia to faktu, że często na punkty wygrywa ktoś, kto nie był wcale lepszy w klatce).

 5. Rozumiem, że ze ściągnięciem blogów Dany White’a to jeszcze nic pewnego ? Mi również się to dosyć ciekawie oglądało od strony „kuchni”. Co do „Bully Beatdown” czy też samego „Bully” – Według słownika angielsko – polskiego, „Bully” oznacza zabijakę, despotę, tyrana. Matt Hughes w TZG wersja „Redneck” a przyśpiewać będzie Gretchen Wilson : http://www.metacafe.com/watch/sy-18085946/gretchen_wilson_redneck_woman_official_music_video/

 6. [偉大な皇帝] – Dosyć interesująco się Ciebie cytuje 🙂 Owszem można, jak wspomniałem powyżej – ma wiele znaczeń.

 7. despota i tyran to slowa ktore sa o wiele za trudne dla tych „bully’s” do zrozumienia 🙂

 8. Jeśli chodzi o propozycje co do Szklanej Szczęcki show, to proponowałbym następnym razem zrobić jakiś spis treści, o czym mniej więcej rozmawiacie w jakimś konkretym przedziale czasowym, ponieważ czasami chcę się na szybko coś przesłuchać, a w 1.5 h audycji można czasami cięzko to znaleźć.

  Mimo wszystko, świetna robota chłopaki 😉

 9. Popieram propozycje Matisa takie coś przy DŁUGICH audycjach wiele by pomogło:)

 10. Dlugi czas audycji mi osobiscie nie przeszkadza.Proponuje podzielenie audycji na pare czesci bo czasami przeslucha sie dwadziescia minut i potem trzeba dlugo przewijac albo zapomnialo sie w jakim przedziale czasowym sie sluchalo.Zwyke rozmawiacie na 4 tematy wiec 4 czesci wydaja sie byc dobra alternatywa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.