logo_szklanka

Podsumowanie ostatniej gali WEC plus trochę o Mamedzie, KSW i turnieju wagi ciężkiej Strikeforce.

[podcast]http://www.mmarocks.pl/audio/Szklana Szczeka ep.82%20-%2020.12.2010.mp3[/podcast]

Link MP3

14 KOMENTARZE

 1. myślałem, że coś nie tak z nagraniem jest z początku 😉
  EDIT: odnośnie zawodników z zagranicy na KSW EKSTRA 2 to pewnie ściągną GSP 😛

  Adam Clarke – New Sensation(v1r00z Remix)

 2. Też mnie martwi to co się dzieje na Bloodyelbow-jedna z moich pierwszych stron obok junkie ktore czytam regularnie.Ale oprócz wypocin Snowdena są też rzetelne teksty Lelanda Rolinga-ostatnio np. fajną taką edycje porwadzi na temat młodych prospektów w każdej wadze.Może ktoś z redaktorów się pokusi o takie zestawienie.

 3. TJ, o ile wiedzę na temat MMA masz imponującą, a ja nie wiem pewnie 0.001% co Ty, to w kwestiach społecznych mógłbyś sobie darować takie nabijanie się z czyichś opinii.
  W Holandii i Belgii, wśród ludnosci w przedziale wiekowym 0-20 lat, 50% to muzułmanie. To jest fakt obiektywny. Źródło: Dziennik Gazeta Prawna.
  Kiedyś w Szczęce, na szczęście był Venom i prostował od razu, wypowiadałeś się już niefortunnie nt. środowiska kibicowskiego w świecie MMA. Wtedy nic nie napisałem, ale tym razem zaryzykuję starcie z „imperatorem”, trudno się mówi, najwyżej mnie zbanujesz.

 4. Miało być żartobliwie, że jest „kimś” na stronie, a ja nie 🙂
  Oczywiście Ty także, bez urazy, ale to nie Ciebie zaczepiłem, więc raczej ewentualny ban grozi mi nie z Twojej strony.
  Pozdro

 5. Przemys_law, czytałem wszystkie komentarze w wątku o obywatelstwie dla Mameda i po prostu nie zgadzam się z twoimi poglądami. Zwłaszcza po tym jak przywołałeś przykład Indonezji jako ekstremistycznego państwa muzułmańskiego, gdzie chrześcijan nabija się na pale. Tyle mam do powiedzenia w tym temacie i nie chce tutaj rozwijać debaty na 50 komentarzy.

  Co do środowiska kibicowskiego to nie sugeruj czegoś czego nie powiedziałem. Moja wypowiedź, co jasno zaznaczyłem, była spekulacją bo zdziwiłem się, że w Łodzi kluby MMA mają jasno określone sympatie względem ŁKSu czy Widzewa podczas gdy w Warszawie nie spotkałem się z podobnym podziałem na linii Legia / Polonia.

 6. Nie napisałem nigdy o nabijaniu na pal chrześcijan gdziekolwiek, zwłaszcza w Indonezji!
  Nigdy, przenigdy!!! Chodzi mi tylko i wyłącznie o respektowanie prawa do wyznawania religii, tudzież przymykanie oczu na jawne prześladowania, czy instrumentale wykorzystywanie Koranu do linczów na chrześcijanch (vide:Pakistan i losy osób oczyszczonych przez sąd z takowego zarzutu). Tak więc jeżeli coś się zarzuca…
  Wyobrażasz/ałeś sobie, że ludzie ze sportowej ekipy KSP ćwiczą tam gdzie (L)? Raz jeszcze powtórzę, jeżeli chodzi o MMA to jest Mistrzem, ale nie musisz znać się na wszystkim. Jak widać o zjawisku kibicowania masz pojęcia mgliste, bo przeciez nie musisz mieć, więc nie traktuj tego jako zarzut, tylko stwierdzenie faktu. Tak jak Ty traktujesz z przymrużeniem oka to co sportfan pisze o MMA, tak osoby, które wiedzą ocb, mogły potraktować Twoje rozkminki łodzko-warszawskie.
  Moje poglądy są takie: żyć uczciwie i nikomu nie szkodzić. Nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek przesladowań na tle religijnym czy też rasowym. Moje zaniepokojenie budzi fakt, że kraje muzułmańskie, choć nie tylko, bo także Chiny czy Indie, nie wprowadzają w życie zasady wzajemności w respektowaniu prawa mniejszości relgijnych (jakicholwiek) na ich terytorum.
  Tak są pokrótce moje „poglady”, jeśli z nimi się nie zgadzasz, Twoje prawo.
  PS Szkoda, że nie odniosłeś się do „50%”, po tym jak m.in. Mnie dostało się w Szklanej.
  PS 2 W temacie o Mamedzie, dodajmy moim ulubionym sportowcu, podawałem też konkretne przepisy z różnych aktów prawnych, o czym w Szczęce też wspominałeś.
  Pozdrawiam.

 7. Jeszcze jedna sprawa. Takie są uroki rozmowy na forum, niestety. Ja też często łapię się, że jak coś czytam, to „wyobrażam” sobie jakim tonem/z jakim podejściem do mnie dana osoba to robi, a przecież mogę się straszliwie mylić.
  Jednak to a przeinaczanie faktów napisanych to już ciut za dużo, typu podany jako przykład legendarny prawowzór Drakuli z XV wiecznych północnych, dodajmy chrześcijańskich Bałkanów (mający zobrazować obojętność na okrucieństwo) staje się… wbijaniem na pal chrześcijan przez Indonezyjczyków. Tak panowie nie można!
  Mało tego, ja tu nikgo nie obrażam, oprócz drobnych złośliwości w kierunku Konkura (mea culpa), a mnie tymczasem spotyka co innego – wróć do zasady wzajemności, mojej ulubionej…
  Tak swoją drogą to sam jestem sobie winny, lepiej nic nie pisać, albo posty w stylu „Ogień”, „super”, „Ma ktoś streama”, „Czy walczy Pudzian”.
  Przepraszam więc za moje zachowanie.

 8. „Niestety, piękna zasada wzajemności nie działa, vide: los chrześijan w płn/śr. Afryce, bliskim Wschodzie, Indonezji”

  Los Chrześcijań w środkowej Afryce stawiasz na tym samym stopniu z tym co się dzieje w Indonezji.

  Akurat mam znajomych nie-muzułmanów żyjących w Dżakarcie i jedyne na co narzekają, też żartobliwie, to kiedy muezzin ich budzi w trakcie ramadanu.

  „Nasza cywilizacja upadnie jak rzymska. Ją też „dobili” przybysze spoza imperium ”

  Sorry ale to bł twój pierwszy komentarz na te tematy, w poście Dyrmy o It’s Showtime. I spodziewasz się, że ludzie, którzy nie dzielą twoich obaw po tak bombastycznej hiperboli będą traktowali cię jako poważnego rozmówce.

  Ponieważ złamałem swoją zasadę i jeszcze raz odpowiadam to odniosę się też do procentu mniejszości. Nie powiedziałem, że jej nie ma albo jest nieliczna czy w jakikolwiek inny sposób zarzuciłem nieprawdę. Odniosłem się dokładnie do przytaczanego cytatu o upadku cywilizacji. Nie jest istotne dla mnie czy w danym wieku jest ich 50%, 30% czy 80%, niezależnie od tej liczby i tak znajdą się wieszcze upadku Rzymu.

  I tym samym na serio serio kończę dyskusje na te tematy na publicznym forum.

 9. Napisałem na maila, bo tu nie ma sensu, z wielu powodów.
  A co do tematu
  Norkeliunas wydaje się pewniakiem, brał udział w KSW, pokonał Górskiego, ma rzut beretem do Ełku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.