logo_szklanka

Po wolniejszym weekendzie rozmawiamy o kontrowersyjnym werdykcie w pojedynku Łukasza Sajewskiego z Marcinem Heldem, rezygnacji Pudziana z pojedynku z Pawłem Nastulą i finałach Bellatora. Zapowiadamy też sobotnie Beast of the East w Gdyni i UFC 115.

[podcast]http://www.mmarocks.pl/audio/Szklana Szczeka ep.57%20-%207.06.2010.mp3[/podcast]

Link MP3

17 KOMENTARZE

 1. Nastula na pewno nie jest czołowym zawodnikiem, ale czy Pudzianowski miałby realne szanse go pokonać? Wątpie.

  Szkoda, że tak krótko o walce wieczoru na BOTE. Ja nie jestem do końca przekonany do zapasów Kity i nie wykluczam obaleń ze strony Grabowskiego. W ostatniej walce walczył z niedoleczonym barkiem przez co nie było odpowiednio przygotowany siłowo i zapaśniczo. W stójce Kita powinien mieć przewagę. Jak myślicie na czyją korzyść przy wysokim tempie walki będzie grała kondycja?

  Który z Polaków najwięcej zyskuje na potencjalnym zwycięstwie? Jocz czy Fijałka?

 2. na 2 x 5 kondycja raczej nie odegra większej roli

  Co do Jocza i Fijałki obaj potencjalnie zyskają podobnie, utwierdzając swój status czołowych w Europie.

 3. porawka Gilbert Yvel wygrał 2 walki w pride Akira Shoji i Gary Goodridge

 4. Wydaje mi się że dość dobrze pamiętam walkę Maćka Górskiego z Litwinem na KSW9 z którym na BOTE będzie walczył Jewtuszko. Faktycznie pierwsze dwie rundy Maćkowi wogóle nie wyszły Maciek na siłę próbował przenieść walkę do parteru gdzie wiadomo Maciek jest zawodnikiem typowo stójkowym, dodatkowo z tego co pamiętam Litwin był znacznie wyższy od Maćka. Jakiś czas w rozmowie z Maćkiem na temat tej walki Maciek przyznał się że miał taki game plan aby obalać i nie wdawać się w walkę w stójce ponieważ Litwin posiadał o wiele większy zasięg ramion i większą siłę ciosu. Dodatkowo Litwin przeplata starty w MMA i K1 bądź MT ale za to sobie nie dam ręki uciąć 😉 Jeśli się mylę co do którejś rzeczy proszę o poprawienie mnie 😉

 5. Właśnie przesłuchałem. Jak zwykle dobra robota. Dzięki Chłopaki…Fedor startuje – nie do rosyjskiego parlamentu, a do oblDumy, właściwie Dumy obwodu biełgorodzkiego – można powiedzieć, że jest to odpowiednik naszego sejmiku wojewódzkiego, bo obwody-oblasti są porównywane do polskich województw. Też skłaniałbym się do zwycięstwa Franklina, chyba że Chuck akurat trafi 🙂 Crocop vs. Barry jak dla mnie zagadka? Mirko jest już raczej bliżej emerytury, ale może jeszcze zaskoczyć. Wie ktoś może gdzie trenuje Filipovic? Bo ostatnimi czasy trenował chyba u siebie w Chorwacji, i oglądając go w klatce to odczuwałem, że na dobre raczej mu to nie wychodziło. Stawiam też na Paulo Thiago.

 6. Tjo – wiem, ze przed walka w Australii Cro Cop trenowal przez jakis czas w Holandii. Jesli chodzi o teraz to nie wiem, ale moze tez sie wybierze/wybral/jest?

 7. Czy w walce z 'B.Sappem’ Mariusz byłby faworytem Waszym zdaniem ?
  btw: Wiecie ile on teraz bierze za walki ? (tzn. czy KSW byłoby stać ?)

 8. Byłoby stać. Sapp rozmienia się na drobne w jakiś prowincjonalnych galach na Chorwacji i Australii. IMO dobrą alternatywną (dobrą, bo medialną) jest Wes Sims. Biorąc pod uwagę walkę z Kawaguchim i fakt, że Sapp nie lubi być uderzany, myślę, że spokojnie Pudzian byłby faworytem.

 9. Najwazniejsze, ze KSW wyrasta realna konkurencja w Polsce. BOTE 2 na zywo w Orange Sport Info !!! Obejrze Fijalke, Grabowskiego, Zikica, Jocza, Stringera i Jewtuszke na zywo w normalnej jakosci !!! Potem niech Pudzian walczy nawet z Bonkiem !!!

 10. Po pierwsze czy konkurencja i po drugie czy realna (zważywszy na zasięg promocji gali i stacji, która będzie to nadawać)? Przypominam, że BOTE to organizacja, która nie jest polska, ani tym bardziej rynek polski nie jest dla niej najważniejszy. Oby na dłużej zatrzymali się na polskim rynku, bo więcej profesjonalnych gal mma w Polsce to tylko wielki +. Tylko po co robić sztuczne konflikty?

  PS: Dzięki za info do turnieju LW.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.