sss- grafika

Podsumowanie Finału TUF-a 17, obozu sparingowego Gracie Barra Łódź oraz zapowiedzi najbliższych gal w Polsce i UFC on FOX: Henderson vs Melendez

[podcast]http://www.mmarocks.pl/audio/Szklana.Szczeka.ep.188-16.04.2013.mp3[/podcast]

Link MP3

17 KOMENTARZE

 1. jak w pysk strzelił trafiłem w porę : D chyba pierwszy raz prawie na żywo posłucham może wprowadzicie telefony do studia jak w Radio Maryja ? : )

 2. Wypowiedzi o Superlidze MSW brzmialy tak jak mowa pogrzebowa nad nieudanym projektem 🙁 Ale jesli MMA 3 swietną sportowo rozpiską okraszoną freakfightem nie jest w stanie sprzedac biletow to nieliczylbym na to ze superliga bez jakiekolwiek promocji zapewni gosci do obsadzenia kilkudziesiaciu stolikow – zwlaszcza jesli gale organizowane sa tak czesto.

 3. Od poczatku wydawalo mi sie, ze podstawowym mankamentem tego pomyslu jest czestotliwosc tych gal i fakt, ze wszystkie odbywaja sie w Warszawie.   

 4. Roy Nelson jest wyzej notowany niz Ryan. Zreszta Costa tez, choc on tylko pojawil sie w pierwszym odcinku TUF'a i odpadl 😉

  ps. Wedlug oficjlanego rankingu UFC 🙂

 5. Myles Jury wypadł z jednego sezonu przez kontuzję, a w następnym nic nie ugrał.

 6. Tidzejt aki tip: klawisz przewijania. Mi po ominięciu pierdzenia o tym ze walcze dla moich dzieci, albo historii o zmarłym ojcu który byłby ze mnie dumny, odcinek TUFa zajmuje jakies 15 min. 

 7. Wiem, wiem ale na ogół nawet nie chce mi się streamować tego, żeby przewinąć ;).

 8. 2 pytanka

  Escobar

  Co się dzieje z Poznaniem? Coś było nie tak w trakcie pierwszej kolejki? Obrazili się?

  Tidziej

  Trochę nie rozumiem Twojej funkcji w Superlidze. Jesteś odpowiedzialny za marketing, a mowisz, że brak ludzi na sali to nie Twoja sprawa. Oczywiście nie chcę Cię atakować, bardziej chcę zapytac o to, czy właściciel sam wie co chce robić i w jaki sposób?

 9. Escobar nie jest odpowiedzialny za marketing wyraźnie to powiedział wydaję mi się
  Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny! 😉

 10. Nie jestem odpowiedzialny za marketing, zaznaczam to drugi tydzień z rzędu. 

  Przy okazji ja też trochę nie rozumiem swojej funkcji w Superlidze bo mój zakres obowiązków zmienia się jak w kalejdoskopie, tym niemniej marketingu tam nie było i nie ma.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.