Podsumowanie UFC 154, Bellatora i walki Marcina Helda oraz nasze opinie o powrocie MMA Attack a także obszerne zapowiedzi pracowitego weekendu na polskim podwórku.

[podcast]http://www.mmarocks.pl/audio/Szklana.Szczeka.ep.170.-.20.11.2012.mp3.mp3[/podcast]

Link MP3

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

26 KOMENTARZE

 1. Jaka faperka, aż się wahałem czy pierwszy raz nie zgasić Szczeny. 🙁

 2. Escobar jaki miesiąc bierzesz pod uwagę jeśli chodzi o konwent?

  1,75 do 2,15 na Helda, a 0,10 na kogo?

  ?
  “You’re looking at the reflection of perfection.”

 3. @ nicos

  Jakie 0,10? U buków nie musi być żadnej pełni.

  @ Przemek

  Wszystko w swoim czasie 🙂

 4. ja pierniczę taki prze ciekawy tydzień i tak perfekcyjni spieprzone nagranie 🙁
  szkoda, bo bardzo chętnie bym tego posłuchał ale w takiej formie to Pany nie wytrwam 😉

 5. Jeśli ktokolwiek ma jakieś sugestie co do wyłączenia tych szumów to chętnie posłucham. Podstawowe usunięcie szumów w audacity dało mizerne efekty.

 6. Szczęka wysłuchana, ale muszę przyznać, że łatwo nie było. W sumie jednak nowe informacje o MMA ATTTACK 3 po części zrekompensowały mi te męczarnie. 😉

 7. Wytrzymalem do 35minuty, gdyby nie tak ciekawy tydzien, to pierwszy raz bym wylaczyl szczene. Na drugi raz panowie, nagrajcie 30 sekund pierw, by sprawdzic czy wszystko od strony technicznej jest w porzadku.

   

  Co do tresci szczeny, byl fragment (nie wiem czy go dalej rozwijaliscie?), ktory zakul mnie w ucho. Porownanie GSP, ktory nie chce walczyc z Silva (ja osobiscie, nie slyszalem, by sie zapieral rekami i nogami przed ta walke) do sytuacji w ktorej Mamed nie chce nawet zawalczyc(!) w ufc, uznam za bardzo kiepski zart

   

 8. Sciaga, sciaga, z rana kiepsko mysle … ubzduralem juz sobie, ze musze kontro premium kupowac

  Cofam prosbe. Dzieki.

 9. KSW ma pecha do maineventów, ciekawe czy znajdą kogoś wartościowego za Manhoefa? Czy to będzie znów jakiś koleś z leżaka, który rzekomo jest w życiowej formie 🙂 Szkoda, że od razu nie wypaliło z Drwalem.

 10. Nie ma problemu. Skoro już tu piszę, to się wypowiem: Ogólnie bardzo lubię słuchać każdego z kolegów. Obojętnie kto z kim. Jednak najlepiej słucha mi się, gdy właśnie rozmowa przeprowadzana jest przez dwie osoby. Wtedy wszystko idzie tak płynnie. O wartości merytorycznej tej szczęki nie będę mówił, bo oczywiście jest ona jak zwykle wysoka. Natomiast powiem o piosence końcowej, która jest po prostu fenomenalna i jak żadna trafiła w mój gust :-D. Uwielbiam takie spokojne i refleksyjne kawałki.

 11. hahah szczęka na koniu 😀

  na początku irytowało ale potem się wtopiłem w obraz i nie zwracałem uwagi. A porównanie GSP do Mameda moim zdaniem bez sensu, bo ten pierwszy osiągnął szczyt a ten drugi nawet nie spróbował na niego wejść. No ale nie chce znowu wywoływać wojny 🙂

 12. Tidzej jestem twoim fanem, ale twoje pytanie/porównanie sytuacji GSP i Mameda to jakaś pomyłka. Jak można stawiać na równi te dwie sytuacje. Mamed nie chce się sprawdzić z najlepszymi w UFC- stąd rozumiem zarzuty fanów o brak sportowych ambicji, ale sytuacja GSP jest zupełnie inna, gość walczy od lat z najlepszymi, bieżę każdą walkę w swojej wadze – jest mistrzem UFC, ma pas, a to że nie koniecznie chce się sprawdzić z gościem, który może walczyć w LHW – gościem znacznie większym od siebie to nie jest przejaw braku ambicji – ale zdrowego rozsądku. Mam nadzieje że dojdzie do tej walki, ale nie zarzucałbym braku ambicji mistrzowi UFC, w kontekście zarzutów do Mameda.

 13. Myślę, że porównanie Mamed/GSP nie jest aż tak bez sensu ale kłamałbym, gdybym powiedział, że wspomniałem o nim nie tylko dla przekory ;).

  Zaktualizowałem linki do poprawionej przez Tomasza wersji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.