Podsumowanie występów Marcina Helda w Bellatorze i Piotra Hallmanna w WFC oraz Night of Champions 5 plus sprawy bieżące i zapowiedzi.

[podcast]http://www.mmarocks.pl/audio/Szklana Szczeka ep.166%20-%2022.10.2012.mp3[/podcast]

Link MP3

21 KOMENTARZE

 1. a jednak z muzyką, nie wiem czemu, ale za pierwszym razem odpaliło mi bez niej

 2. Odtwarza mi się tylko pierwsze 7 minut. Pomocy!

   

  EDIT: Po kolejnym odświeżeniu pobrał się cały.

 3. Wielkie dzieki za szczene. Co do czolowki to wystarczy, ze UFC pozbylo sie gladiatora. SSS musi pozostac bez zmian !

 4. Wstępniak to arcydzieło, uwielbiam go. Mam nadzieję, że się nie zmieni. 🙂

 5. Panowie jeśli by była możliwośc na przyszłość to spróbujcie coś zrobić z głośnością bo Venoma słychać wyraźnie a pozostałych panów dużo ciszej i trzeba cały czas zmieniac głośność na kompie.

 6. Do Pawła Kowalika w kontekście Hallmanna – jeśli nic się nie zmieniło w ostatnich kilku tygodniach, a byłbym mocno zdziwiony, gdyby się zmieniło, to żadnego turnieju nie będzie. Tak, jak pisałem u siebie miesiąc temu – w tle majaczy tytuł CW oraz walka w Polsce, ale żaden z tych dwóch pojedynków nie jest na dzisiaj ani pewny, ani potwierdzony. Cel jest jasny.

  Nie wiem jak inni, ale przynajmniej ja nie pisałem tekstów o Piotrze w UFC na podsawie Twojego jednego zdania na Cohones, szanujmy się.

 7. Sprawa głośności to kwestia kilku rzeczy:
  a) Venom jest hostem
  b) Mikrofony i połączenia Internetowe.

  W pierwszym przypadku hosta zawsze słychać najlepiej, a w drugim, to niestety mikrofony i szybkość Internetu ma tu ogromne znaczenie. Mógłbym ręcznie wyrównać poziomy głośności (nie jakości) jakby Venom mi wysyłał plik do obróbki, ale wtedy Szczęka opóźniła by się o jeden dzień.

 8. Nie mówiłem o Tobie Naiver, bo nie czytałem żadnego Twojego tekstu o Hallmannie. Odniosłem się do tego, że po moim jednym zdaniu na Cohones, ktoś coś domniemywał na temat UFC lub innych amerykańskich organizacji. Z Piotrem nie rozmawiałem od Starego Kaleńska, więc może mam nieaktualne informacje na temat jego obecnych planów.

 9. Mógłbym ręcznie wyrównać poziomy głośności (nie jakości) jakby Venom mi wysyłał plik do obróbki, ale wtedy Szczęka opóźniła by się o jeden dzień.

  Jednak aż tak uciażliwe to nie jest Tease

 10. Mamed trenujący stójkę na Białorusi. Pachnie mi pojedynkiem z Manhoefem 🙂

 11. Już kiedyś to pisałem – jak dla mnie czołówka jest spoko kawałkiem, ale zbyt uszojebnym na początek – nie rozkręca się, tylko od razu na całą **** perka i dęciaki. Jakbym policzył ile razy zrywałem słuchawki po tym intrze…. Może po prostu szanowna redakcja mogłaby przyciszyć początek tego kawałka? Just telling. Btw lata mijają a Metallica dalej wymiata 🙂

 12. Jak tylko znają się etatowi sparingpartnerzy w Chicago ( a pewnie się znajdą) to Held zostaje do następnej walki w USA 🙂

 13. @up

  tak zwracam ostatnio uwage na Twoje posty to tylko krytyka i podśmiechujki. Coś Ci się w ogóle podoba w polskim mma albo na tej stronie ?

 14. Jak tylko znają się etatowi sparingpartnerzy w Chicago ( a pewnie się znajdą) to Held zostaje do następnej walki w USA 

  No powrót na tak krótki czas do Polski kompletnie nie ma sensu, a pobyt w stanach można bardzo dobrze wykorzystać. Ze znalezieniem gymu czy sparingpartnerów nie powinno być problemu – trzeba też jakąś bazę na przyszłość tworzyć, bo domyślam się, że w przyszłości treningi w stanach będą jeszcze częstsze.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.