Podsumowanie Bellatora 64 oraz sprawy bieżące: konferencja MMA Attack i wpadka dopingowa Alistaira Overeema. Na koniec zapowiedzi Bellatora 65 i UFC w Sztokholmie.

[podcast]http://www.mmarocks.pl/audio/Szklana Szczeka ep.141%20-%2010.04.2012.mp3[/podcast]

Link MP3

18 KOMENTARZE

 1. Dana White mówi dużo bzdur ale akurat jeśli chodzi o przestrzeganie komisji to mu wierze.Powiedział ogólnie kiedyś że będzie przestrzegał decyzje komisji -i jak dostanie Reem ”bana” to nie zwalczy nigdzie,UFC nie będzie wkurzało na pewno Keizera.

 2. Nie znalazłem, ale proponuję skorzystać z ogólnodostępnych (także online) konwerterów do formatu mp3.

 3. Wszystko fajnie, tylko szkoda że znowu mało rozmawiacie o Alisterze ;/

 4. Ali powiedzieli co się dało w dniu dzisiejszym.Pozatym…

  7. Użytkownicy MMARocks.pl, którzy w procesie rejestracji podali nieprawdziwe dane, bądź dane te są nieaktualne (np. nieaktywny adres e-mail), użytkownicy nie posiadający na koncie żadnego postu oraz użytkownicy posługujący się więcej niż jednym kontem, mogą zostać zablokowani lub usunięci z forum bez ostrzeżenia.

  😉

 5. Fajnie, że poruszyliście temat dopingu i skonfrontowaliście go ze światkiem kolarskim. Wg mnie wprowadzenie takich badań jak w kolarstwie może przynieść same pozytywy. Kiedy kolarze koksowali się na potęgę popularność dyscypliny sięgała dna, natomiast teraz po oczyszczeniu peletonu z zawodników, którzy się nielegalnie wspomagali kolarstwo znowu jest bardzo popularne. Myślę, że taki proces przydał by się w mma i ludzie z większą chęcią oglądali by gale mając pewność, że zawodnicy są czyści.

 6. Nie było wielkich afer dopingowych zwiazanych z MMA, zawsze były to pojedyncze przypadki.Niektórzy ludzie pewnie do tej pory nie wiedzą, że walka Pudziana z Thompsonem jest NC, a co dopiero, że Cheal w walce z Silvą był na testosteronie. Doping raczej nie wpływa na ogladalność tej dyscypliny. W Polsce nawet nie ma kontroli.
  winter is comming

 7. krolik zgadzam sie, pytanie tylko czy UFC sobie na to pozwoli, mysle ze nie, chodz bardzo chcial bym sie mylic.

 8. @jajcarz

  Nie wiem czemu piszesz o walce Pudzian – Thompson, bo nie ma ona nic wspólnego z tematem, ale walka Silva – Sonnen mogła być wielkim przełomem i gdyby Złotousty wytrzymał do decyzji to byłby wielki skandal i zaczeły by się rozmowy o walce z dopingiem w MMA i ogólnie o dopingu. Ja jestem przeciwnikiem dopingu w jakimkolwiek sporcie i nie ma znaczenia, że nie jest to dyscyplina olimpijska. Gdy widzę sportowca, który osiąga sukcesy to mam nadzieje, że wyniki jakie osiąga są rezultatem jego ciężkiej pracy, a nie chemi jaką sobie aplikuje. Dlatego UFC powinno iść drogą UCI i walczyć z dopingowymi oszustami. 

 9. Chodziło mi o to, że zainteresowanie większości kończy się wraz z ogłoszeniem zwycięzcy walki wieczoru, ludzie nie śledzą namiętnie tego co dziej się zaraz po gali. Interesuje ich to co na chwilę przed i sama gala. W tym kontekście posłużyłem się przykładem Pudzian vs DVD.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.