Zaległe podsumowanie MMA Challengers 7 i ostatnich gal Bellatora, plus sporo o Konwencie MMA oraz zapowiedzi weekendowych gal.

[podcast]http://www.mmarocks.pl/audio/Szklana Szczeka ep.139%20-%2021.03.2012.mp3[/podcast]

Link MP3

14 KOMENTARZE

  1. Szkoda, że tak długo trzeba czekać na jakąś porządną galę. Marzec był straszny, kwiecień już będzie dużo lepszy ale za to maj wynagrodzi nam te ostatnią posuchę. 

  2. E tam marudzisz markhunto , zawsze można oglądać jednostronny boks 🙂 pozdrowionka dla twórców „Szczęki „

  3. Kto jest organizatorem tego konwentu i gdzie jest strona tego wydarzenia? Mamed będzie? Jak z biletami będzie czy przy wejściu dla wszystkich starczy żeby nie było że się przyjeżdża i nie można wejść 😉 Ma ktoś pożyczyć rękawice mma? Mogę się odwdzięczyć ochraniaczami na piszczele czy coś 😛

  4. Dzisiaj podróżując tramwajem na odcinku nieobsługiwanym przez metro, słuchając sobie Szklanej Szczęki usłyszałem informacje na temat konwentu i na mojej twarzy zagościł natychmiastowo uśmiech, co przy tych okolicznościach było nie lada wyczynem. Pomysł z konwentem podobał mi się od samego początku ale teraz to już jestem zajarany nim na maksa. Na pewno tam będę. Dzięki Panowie!

  5. Ta gala z Oktagonem w nazwie odbywa się na ringu. Pamiętam bo już kiedyś oglądałem z niej transmisję. Chyba, że coś w tym roku zmienili. Nie nie wiem dlaczego mają oktagon w nazwie.

  6. Niestety według mnie najsłabszy odcinek sztucznej szczeki, ja tam tylko oglądam jak są gale typu UFC 145,146 i znane twarze, tzn słucham.

  7. Dobry materiał o Konwencie, już nie mogę się doczekać drugiego, na który może uda mi się przyjechać :p

  8. Cholera, sorry, ale muszę to napisać. Strasznie wnerwia mnie muza na rozpoczęcie Szczeny.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.