sss- grafika

Zapraszamy tradycyjnie na Szczękę poświęconą KSW zapowiadającą galę zatytułowaną „Genesis”. Dziś naszym gościem specjalnym był jeden z pionierów MMA w Polsce – Karol Matuszczak.

Wersja z playera

[podcast]http://www.mmarocks.pl/audio/szklana szczeka ep 272 21 02 2015.mp3[/podcast]

Wersja mp3 do ściągnięcia

Link MP3

Wersja youtube

nie ma

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

7 KOMENTARZE

  1. Nie było moich 2 pytań buuuuuuu Czy mi się zdawało czy p. Karol mówił że Held walczył z Tsarevem? O brazolu też mówił ale z ruskiem się zagalopował. Ale dobrze się trenera słuchało!

  2. Wielkie dzięki za trenera Matuszczaka. Póki co dosłuchałem do połowy, zaraz dziabnę resztę 🙂

  3. Trochę za dużo odwołań trenera Matuszczaka do Helda, ale generalnie Szczęka wyszła fajnie i przede wszystkim, ciekawie.

  4. Bardzo szanuje dokonania Karola Matuszczaka i jego role w rozwoju BJJ i MMA w Polsce, ale zarowno jego komentarz w TV jak i dzisiejszy wystep w Szczece jakos wyjatkowo mi nie lezy. Bardziej chyba ze wzgledu na forme niz sama tresc wypowiedzi.

  5. Fajny skład, fajne typowanie, wielkie dzieki, szczena fajne wpisuje sie w budowanie emocji przed gala

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.