sss- grafika

Dziś w krótkiej bo godzinnej „Szczęce” podsumowujemy UFC Fight Night w Broomfield, poraz kolejny wsadzamy kij w mrowisko o nazwie „Doping w MMA” i na koniec zapowiadamy gale nie będące KSW 30 w nadchodzący weekend.

Wersja z playera

[podcast]http://www.mmarocks.pl/audio/szklana szczeka ep 271 17 02 2015.mp3[/podcast]

Wersja mp3 do ściągnięcia

Link MP3

Wersja youtube

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

33 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 5. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 6. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 7. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 8. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 9. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 10. Kurcze, szkoda, że tylko godzinka, liczyłem na 2 minimum o samym KSW, ale mam nadzieję, że po weekendzie będzie już taka soczysta, 3 godzinna szczęka, co by w aucie czas szybciej leciał 🙂

 11. Alibaba

  jak admin tej strony to mój wuja

  Tylko nie pisz który bo mu wstyd będzie.

 12. Kalasznikow47

  Kurcze, szkoda, że tylko godzinka, liczyłem na 2 minimum o samym KSW, ale mam nadzieję, że po weekendzie będzie już taka soczysta, 3 godzinna szczęka, co by w aucie czas szybciej leciał 🙂

  o ksw bedzie osobna szczena w sobote

 13. Raport obejrzany, szczęka przesłuchana. Można iść spać. Czekamy na sobotę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.