Po cichym weekendzie dziś dyskutujemy o walkach reprezentantów Gracie Barra Łódź – Karoliny Kowalkiewicz i Marcina Lasoty oraz o roli Jaya Silvy, który został dodany do KSW 29 w miejsce Abu Azaitara. Prócz tego zapowiedzi 3 polskich gal i 3 zagranicznych.

Wersja z playera

[podcast]http://www.mmarocks.pl/audio/szklana szczeka ep 260 04 11 2014.mp3[/podcast]

Wersja mp3 do ściągnięcia

Link MP3

Wersja Youtube

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

18 KOMENTARZE

 1. Nie ma nic gorszego niz pozwolenie na dawanie rund 10-10, sedziowie sa po to zeby rostrzygac kto wygral runde, inaczej recznik moglby sedziowac. Wojciechowski 30-30. Marcin po dobrym wywiadzie z Heldem byles najlepszy teraz po upieraniu sie ze 1 runda powinna isc 10-10 stales sie najgorszy. PLAKE.

 2. Widzisz Marcin lekcja życia na cohones.Laughing

  "Gdy jesteś na górze, kibice cię noszą. Gdy upadniesz, kopią cię"

 3. Marcin: Liczy się efektywność, a nie efektowność

   

  Serio dla Ciebie soczysty rzut po którym zawodnik wylądował pierwszy raz na plecach, po którym rzucający wylądował w górnej pozycji to tylko efektowność a nie najbardziej efektywna akcja rundy? Po prostu odpowiedz, nie wchodząc już w tematykę punktacji czy 10-10 czy 10-9.

  EDIT: Już nie musisz. Znalazłem wypowiedź. Nie dojdziemy zatem do porozumienia. Oczywiście bez hejtu, każdy ma swoje zdanie.

  Marcin: To teraz pytanie czy jeden rzut, fakt efektowny, ale nie efektywny, po którym sam Caswell o mały włos nie oddał pleców jest czyms za co powinniśmy przyznac Anglikowi rundę? NIE!

 4. My fans i go back to fight, Weidman and Anderson Silva ,I back trust me I back

 5. TJ o walce Karoliny: "Remis nie byłby krzywdzącym werdyktem"

  Byłby.

 6. Jeżeli Strus ma poddać Silve to tylko dżwigniami na nogi. Duszenia odpadają bo on już prawie nie ma szyi, a do walki to już na bank się rozrośnie bardziej. Dźwignie na ręce też odpadają bo łapy ma większe niż głowa ^^ za to nóżki to ma mniejsze niż Dżoni Bons.

 7. ulik

  Sędziowie powinni oceniać i punktować rundy. Skoro w Unified Rules jest zapisana punktacja 10-10, to jest ona tak samo dobra jak 10-9. Uwierz mi, że wypunktowanie w rundzie remisu jest równie trudne co jedno czy dwu-punktowej przewagi jednego z zawodników.

  P.S.

  Raczej nikt mnie przekona, że rzut Anglika był jakoś specjalnie efektywny, bo po nim to Lasota zaczął pracować nad poddaniem i za chwilę wstał do góry.

 8. "Skąd się wziął ten cały Piszczek?"

  Z internetu a potem wypromowal go jeszcze FEN i sensacyjne (wowczas) poddanie Dylewskiego.

  "To taki twór jak Bonus?"

  Prawie, tylko mniej uposledzony ruchowo za to chyba znacznie bardziej psychicznie.

 9. Aha. Czyli jednym słowem nie warto się interesować tym osobnikiem.

  Przy okazji propsy dla Logana. Dobrze się Cię słucha, zdecydowanie in plus dla audycji.

 10. Mam pytanie odnosnie kreowania gwiazd. Mamed walczy w KSW od lat i (pomijajac ze ciagle wygrywa) dla tego kazdy go kojarzy. Jak wypromować nowego zawodnika dajac mu 2 walki w roku z czego 1 zapewne w PPV ?? Jakbym się nie interesowal MMA to widzac kogos raz na raok tez bym go nie kojarzył.

 11. Nie pamiętam kiedy tak długo rozmawialiście o jedyn zawodniku jak o Lasocie.

 12. Ale uważacie że Karolina jest do wypromowania ? Bo dla mnie ona jest trochę taka bezbarwana . Wszystkich lubi i jakby wógole trochę się wstydzi wszystkiego. Właśnie taka trochę ala Janek. Jest bo jest i tyle. W odróżnieniu do niej Aśka wydaje się dużo bardziej wartościowym pod względem marketingowym produktem.
  My fans i go back to fight, Weidman and Anderson Silva ,I back trust me I back

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.