sss- grafika

W pierwszej Szklanej Szczęce nowego roku omawiamy galę z Singapuru, która, mimo łudzących podobieństw, nie była One FC. Prócz tego słowo o świetnym występie Mateusza Teodorczuka na Cage Warriors i zapowiedzi gal UFC Fight Night, WSOF i PLMMA.

[podcast]http://www.mmarocks.pl/audio/szklana.szczeka.ep.223-08.01.2014.mp3[/podcast]

Link MP3

1. Muzyka na wejście – 00:00-00:52

2. Wstęp T.J. – 00:53-01:35

3. UFC Fight Night 34: Saffiedine vs. Lim – 01:36-31:35

 • 01:36-10:19 – Terec Saffiedine vs. Hyun Gyu Lim
 • 10:20-14:22 – Tatsuya Kawajiri vs. Sean Soriano
 • 14:23-16:43 – Luiz Dutra vs. Kiichi Kunimoto
 • 16:44-21:25 – Kyung Ho Kang vs. Shunichi Shimizu
 • 21:26-30:22 – Reszta walk i ogólnie o gali
 • 30:23-31:35 – Steven Percival

4. Cage Warriors 63 – 31:36-36:35

ZAPOWIEDZI – 36:36-48:30

5. UFC Fight Night 35: Rockhold vs. Philippou – 36:36-41:10

6. WSOF 8: Gaethje vs. Patishnock – 41:11-44:54

7. PLMMA 27 – 44:55-46:00

8. Bellator vs. WSOF – 46:01-48:30

9. Muzyka na koniec

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

32 KOMENTARZE

 1. link do mp3 nie działa, ściąga mi tylko 25kb i jest podpisane jako ss222, a nie 223

 2. Tomasz ale chodzi o to, że nie działa. Teraz też nie… Dlatego pobrałem audio przez Internet Download Manager i wrzuciłem na zippyshare… No ale jak usunąłeś to no trudno  Link mam dalej ale podam jak dosatnę zgodę.

 3. Wszystko sprawdzone drugi raz. Nazwa pliku (tu faktycznie był błąd w linku), ftp i tak dalej. Powinno wszystkim działać.

  Jeśli rano będą nadal problemy to przywrócę post Mahonka.

 4. Naprawdę Dana ocenzurował ten kawałek i nie pozwala do niego wychodzić?Wall

 5. Tj zniknoł Twoj filmik z przerwanie. Kilka razy już się zastanawiałem ale nigdzie nie widziałem odpowiedzi. Jak wygląda "ściągalność" szczęki?

 6. @kapusta

  Wyświetl komentarze z głównej to będziesz miał filmik.

 7. Dillashaw przegrał z Dos Anjosem? ROFL Chyba Assuncao. 

  A co do Dillashaw – Easton, to chyba jest kogucia. 

 8. To, że Dana White cenzuruje muzę na wejście to oczywiście skrót myślowy? Zawsze, gdy jest o tym mowa moją głowę odwiedza bekowa scenka, w której DW wyposażony w klasycznego walkmana siedzi na kanapie, a przed nim ustawia się kolejka zawodników ze swoimi propozycjami nagranymi na kasety.

 9. GLF w jednym z videoblogów Dany była scena jak Dana odsłuchiwał kawałek bodajże Dong Hyun Kima w reżyserce i zabraniał użycia go podczas gali.

 10. Jestem w szoku, że ma na to czas. Zakładałem, że od tego są konkretni pracownicy. Zresztą nie tylko z uwagi na aspekt fizyczny, ale także na wiedzę… nazwijmy to kulturową i geopolityczną. Wyobraźmy sobie, że Japończyk wychodzi przy piosence o tekście wycelowanym w Chińczyków (i vice versa) czy Czeczen w utworze nawołującym do zbrojnego wystąpienia przeciwko rosyjskiemu zaborcy. Skandal murowany.

  Ale kto wie, może White ma wiele talentów i jego wiedza na temat stosunków międzynarodowych jest równie imponująca, co znajomość języka słowackiego przez Rebneya?

  Teraz na poważnie. Rozumiem, że White może dokonywać selekcji muzycznej na zasadzie "to zbyt ciężkie, a tamto zbyt wulgarne". Jednak co do kwestii, którą poruszyłem dwa akapity wyżej: słyszeliście kiedyś by UFC zatrudniało konsultantów weryfikujących poprawność polityczną treści wnoszonych do oktagonu przez zawodników (muzyka, grafika i napisy na t-shirtach)?

 11. Rozumiem, że White może dokonywać selekcji muzycznej na zasadzie "to zbyt ciężkie, a tamto zbyt wulgarne".

  Natomiast ja nie rozumiem, i nie rozumiem tłumaczenia "bo jest mało męskie". Co innego utwory o jakich pisze GLF:

   Wyobraźmy sobie, że Japończyk wychodzi przy piosence o tekście wycelowanym w Chińczyków (i vice versa) czy Czeczen w utworze nawołującym do zbrojnego wystąpienia przeciwko rosyjskiemu zaborcy.

  Jednakże cenzurownie muzyki, bo Danie lub komuś z pracowników UFC się nie podoba, jest dla mnie farsą.

 12. @ian, chciałbym zaznaczyć, że rozumiem w sensie, że tak właśnie wygląda jego selekcja (w sensie, że wyobrażam sobie, iż to działa na zasadzie widzimisię). Zdecydowanie jednak nie rozumiem po co to robi.

 13. Sorry za odgrzewanego kotleta ale dopiero przesłuchałem szczenę i przeczytałem komentarze (Zalatany trochę jestem)

  @GLF co do obrazy Chińczyków pamiętam jak GSP miał walczyć z Danem Hardym. Wtedy Anglikowi zamalowali tatuaż na brzuchu bo podobno jest obraźliwej treści 😉

 14. tatoo Hardiego nie tyle jest obrazliwy co jest to tybetanska modlitwa a ze UFC celowalo w rynek chinski Dana nie chcial miec w zwiazku z Tybetanskim kontekestem zadnych problemow.

 15. Kurde, już myślałem, że to nowa Szczena. Ale dopiero po wejściu sobie przypomniałem, że w tym tygodniu nie będzie 🙁

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.