logo_szklanka

Niestety zamiast zapowiedzi Affliction: Trilogy rozmawiamy o odwołaniu gali i zakończeniu działalności przez organizację Affliction Entertainment. Plus trochę o wyniku PPV UFC 100 i zapowiedź Sengoku 9.

Komentarze, uwagi, pytania mile widziane

[podcast]http://www.mmarocks.pl/audio/Szklana Szczeka ep.22%20-%2028.07.2009.MP3[/podcast]

Link MP3

12 KOMENTARZE

 1. Oto co powiedzial Alexander Emelianenko o UFC (przed Affliction trilogy) w wywiadzie dla sports.ru :

  Про «кабальность» стоит послушать и Александра Емельяненко: «С UFC можно договариваться. Я знаю, что у них достаточно гибкая система контрактов. А все эти разговоры о кабальных условиях при подписании контракта с UFC идут только от Финкельштейна, который хочет через контракт Федора с UFC продвигать свой личный бизнес». Эти слова Саша сказал Sports.ru незадолго до событий с «Trilogy». http://www.sports.ru/boxing/mma/20955986.html

  Moje szybkie tlumaczenie tekstu: ” Z UFC mozna sie dogadac. Wiem ze maja wystarczajaca elastyczna systeme kontraktow. Wszystkie te gadki o niewolniczych warunkach przy podpisywaniu kontraktow z UFC ida od Finkelsteina,ktory chce przez kontrakt Fedora ciagnac swoj wlasny biznes”

 2. Ja mam pytanie – nie związaną ze „Szczęką” jednak dot. działalności strony. Czy dział „Spin da shit” można by było tak „podrasować” żeby wszystko było ułożone w tabelce? Przykładowo wg. schematu: /Fighter/Gala/Utwór/Wykonawca/Link na Youtuba/ i poukładane alfabetycznie wg. zawodników (bo wiadomo muzyka wpada w ucho podczas wejścia do walki)? Myślę, że bardzo poprawiłoby to jakość wspomnianego działu (który na obecną chwilę jest trochę mało czytelny).

  Poza tym jak coś dam radę to dorzucę tam bo naprawdę fajna opcja z linkami do utworów. Trzeba rozwijać ten dział bo może się zrobić naprawdę przydatny gdy więcej utworów będzie na liście…

 3. WordPress ma problemy z radzeniem sobie z tabelami. Nie wiem czy byloby to o wiele bardziej czytelne niz jest teraz.

 4. Wstrzymałbym się z tym, Vitor prawdopodobnie na dniach podpisze (już podpisał) kontrakt z UFC.

 5. Nie wiem czy wam się ten pomysł spodoba droga redakcjo ale proponowałbym oddzielenie w jakiś sposób newsów podwieszonych na stropnie głównej od reszty. Często mam taki efekt że wchodzę na stronę widzię ten sam NEWS który już cyztałem więc wnioskuję z tego, że nic nowego nei dodaliście, po czym dopiero muszę zjechać w dół żeby zorientować się że coś nowego jednak jest.

  Pozdrawiam 😀

 6. Fitto: Od teraz każdy przyklejony post jest oznaczany samowyjaśniającą się ikoną 🙂 Dzięki za pomysł.

 7. 😀 spoko mam nadzieję, że innym spodoba się tak jak mi 😀 w razie skarg to wyrzucicie :>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.