sss- grafika

Okrągłe wydanie „Szczęki”  poświęcamy wydarzeniom z dwóch gal UFC – poszukując lepszych niż dos Anjos zawodników, którzy zaczęli w UFC od dwóch porażek, komentując niewypał Dany White’a przeciwko sędziom punktowym i odnotowując historyczne zwycięstwa w annałach chińskiego MMA. Poza tym analiza wydarzeń na krajowym podwórku, jak nowy rywal Bedorfa oraz słowo o zawodnikach, którym sąd uciął nazwiska.

[podcast]http://www.mmarocks.pl/audio/szklana.szczeka.ep.250-27.08.2014.mp3[/podcast]

Link MP3

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

34 KOMENTARZE

 1. player nie odpala, a jak klikam "link pm3" to odsyła do głównej która do końca się nie wgrywa.
  edit:
  już działa

 2. graty z okazji jubileuszu !!! super że jest szczena biore się za słuchanie !

 3. Jakoś sie z Wojkiem nie mogę do końca zgoodzić ,że szybciej starzeją sie młodzi zawodnicy, którzy zaczynają wcześnie i sporo walczą, od tych, którzy zaczęli późnej swe kariery zawodnicze.. (no cyba ,że ilość sterydów , robi tak duże spustoszenie – ARLI przybywaj! 😉 ) 

  Royler z kolei , wydaje mi sie , że w swej wypowiedzi mocno zdyskredytował Thalesa , cos w stylu "może ogórem nazwać go nie można, ale…"

  TJ , chyba oki 

  Dzięki za szczenę
  NIE WKURZAC KACZKI !!!

 4. Liczyłem na jakieś jubileuszowe podsumowanie i wspominki etc. 🙂 a tu nic…

  „Jakoś sie z Wojkiem nie mogę do końca zgoodzić ,że szybciej starzeją sie młodzi zawodnicy, którzy zaczynają wcześnie i sporo walczą”
  ale to jest przecież prawda – odpowiedz sobie na pytanie kto jest bardziej zniszczony i styrany Struve (26 lat i prawie 10 lat kariery) czy Tybura (28 lat i 4 lata kariery)?

 5. Tak nie uważam. Ale nie wydaje mi sie ,że więcej osiągnie w mma  zawodnik , który zacznie przygodę z tym sportem w wieku np. 37 lat, od kolesia, który od 15 roku życia trenuje. Ten pierwszy, to już dziad sportowy, drugi – i tak późno zaczął. 

  Ktoś powie Randy…oki. Ciągle na teściu , długo zapasy. Hendo – – podobnie. 

 6. Kaczka jak Ty piździsz. Zostaw ten koks, tu chodzi o odkładanie się ciosów, które powoduje spustoszenie i właśnie ten efekt „szybkiego starzenia”. Taki Pudzian będzie sobie walczył tak samo do czterdziestki i nikt nie pozna zmęczenia, ale gdyby ten sam Pudzian zaczął startować w MMA w wieku 25 lat to gwarantuje że w wieku 35 lat byłby rozbity i poruszający się jak mumia.

 7. Ponoć boks jest groźniejszy….Ciosy praktycznie na banię ciągle…..

  Da się…? Da.

  Pogódźcie się. To że kiedys Randy zdobył mistrza i walczył w zaawansowanym wieku minęły bezpowrotnie. Zegara nie oszukasz. 

  Ps. Oki. Jeśli ktoś od małego zbiera po czapie non stop – spoko. Ale raz – w mma to sie troche inaczej rozkłada (parter i te sprawy), dwa niektórzy wygrywają i nie dużo zbierają
  NIE WKURZAC KACZKI !!!

 8. To też dużo zależy od stylu zawodnika np taki Sanchez który w swojej karierze naprawdę dużo przyjął, jaki ma teraz kocioł w bani.

 9. Kiedyś rozpisywaliście w których minutach mniej więcej jest o czym. Nie powrócilibyście do tego ? Niestety nie każdy ma czas żeby słuchać całej szczęki przez ponad godzinę.

 10. Kiedyś rozpisywaliście w których minutach mniej więcej jest o czym. Nie powrócilibyście do tego ?

  Dobrze pamiętam, ze tym zajmował się Wujek Górnik? On już nie jest jednak w redakcji i nie robi tego.

 11. Marcin + Wojek to dla mnie najlepsze merytoryczne dyskusje i najlepsza dykcja z rocksów (szczególnie Marcin), z całym szacunkiem, ale Piotr Pędziszewski jest dla mnie trudny do słuchania, zarówno w Szczęce jak i w wywiadach.

  Czy możliwe jest by w Szczęce pojawiał się częściej Franek ?

 12. Panowie czy to ladnie tak dworowac sobie z kolegi po fachu i jego troski o swoj wizerunek 🙂 ? Przy tej okazji dla Wojslawa szczere gratulacje i zyczenia samych sukcesow w nowej roli. Latwo jednak nie bedzie, bo pomimo wszystkich korzystnych zmian zachodzacych u Twojego pracodawcy, tlumaczenie  czesci decyzji nadal bedzie dosc karkolomnym zajeciem. Z okazji 250 odslony SSS wszystkim wspoltworzacym dziekuje i zycze co najmniej kolejnych 250 edycji.  

 13. Eddie Wineland debiutował w UFC dwoma porażkami by później zostać pretendentem do pasa.

  Ponadto Ian McCall zaczął w UFC od trzech walk bez wygranej (remis i dwie porażki) a obecnie jest notowany w pierwszej piątce.

  Rozmiar M

 14. Gratulacje Wojek Beer mam jednak nadzieję, że nie wycofasz się ze Szczęki.

  z całym szacunkiem, ale Piotr Pędziszewski jest dla mnie trudny do słuchania

  Ja wręcz przeciwnie, zawsze czekam aż się pojawi w SSS.

   

 15. Alex Caceres również zaczął od 2 porażek 

   

  dobry też na początku pojazd po mmanews 

 16. Dobra szczęka.

  Ja mam pytanie do Venoma.

  Czy podczas obrad sędziowskich analizujecie także pracę ringowych? Chodzi mi tu o np. podnoszenie walk do stójki (za szybkie lub za wolne), przerywanie walk itd.

  Ile gal na 100% KSW zorganizuje w 2015 roku? 4?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.