Na niecałe trzy tygodnie przed UFC 88 z rozpiski wypadło dwóch kontuzjowanych zawodników. Kanadyjczyk Jason Day uszkodził na treningu łokieć i biceps i w pojedynku z Jasonem Lambertem (MMA 23-8, UFC 4-3) zastąpi go, powracający po bardzo ciekawym, ale przegranym pojedynku z Demianem Maią, rodak Jason MacDonald (MMA 20-10, UFC 4-3). Kontuzji ręki doznał też James Lee i w jego miejsce do walki z Timem Boetschem (MMA 7-2, UFC 1-1) stanie debiutant w UFC Mike Patt (MMA 11-2, UFC 0-0).

Powoli poznajemy też pojedynki na gali Strikeforce, 20 września w Playboy Mansion. Przeciwnikiem Cory’ego Develi (MMA 9-2) będzie ostatnio bardzo pracowity weteran Terry Martin (MMA 17-5). Natomiast na przeciwnika mistrza wagi lekkiej Strikeforce Josha Thomsona (MMA 15-2) przymierzany jest Jay Estrada (MMA 21-9).

Z pojedynku na gali na WEC 36 z powodu kontuzji wycofał się utytułowany zapaśnik Mark Munoz. Jego przeciwnik Steve Steinbeiss (MMA 4-1) powinien wystąpić na gali, o ile WEC znajdzie dla niego nowego przeciwnika

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.