(fot. Splash News)

Ponieważ Herschel Walker (1-0) doznał rozcięcia podczas treninigów, które nie zaleczy się na czas przyszłotygodniowej gali Strikeforce: Henderson vs. Babalu, byly futbolista został zdjęty z rozpiski wraz z swoim rywalem Scottem Carsonem (4-1). W ich miejsce, jak informuje Cage Potato, Strikeforce zestawiło walkę Benjiego Radacha (20-5) z Lucasem Lopesem (19-10). Znany z IFL Radach powraca na swoją drugą walkę w Strikeforce po dramatycznej porażce przez nokaut na 96 sekund przed końcem walki z Scottem Smithem w kwietniu. Lopes, który w 2001 roku pokonał toczącego swoją drugą zawodową walkę Thiago Alvesa, przegrał ostatnie dwie walki z rzędu z Mojo Horne’m oraz Brendanem Seguinem.

Tymczasem w UFC powrót Leonarda Garcii (14-6-1) do pełnowymiarowego oktagonu nieco się opóźni. Według Sherdoga, zawodnik Grega Jacksona wycofał się z walki z Tylerem Tonerem (11-2, 1 NC) na gali kończącej 12. sezon Ultimate Fightera. Toner zawalczy teraz z debiutującym Ianem Lovelandem (13-7). Zawodnik Team Quest nie przegrał walki od 2007 roku i odniósł 6 zwycięstw z rzędu ostatnie nad Xavierem Desrochersem w kwietniu.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.