Shields

Portal Around the Octagon podaje, że Strikeforce prowadzi rozmowy w celu zestawienia pojedynku Jake’a Shieldsa (MMA 23-4-1, 4 w rankingu MMARocks) z medalistą olimpijskim w zapasach z Sydney Mattem Lindlandem (MMA 21-6) w wadze średniej na gali Strikeforce: Carano vs. Santos, 15 sierpnia w San Jose. Byłaby to druga wycieczka z rzędu byłego mistrza Elite XC do wagi wyżej.

Graciemag podaje, że na sierpniowej gali w organizacji zadebiutuje jeden z najlepszych grapplerów historii, wielokrotny mistrz świata BJJ i ADCC Roger Gracie (MMA 2-0). Przeciwnik nie jest na razie znany, ale Strikeforce ma ogłosić walkę oficjalnie w tym tygodniu.

Kolejnym wartościowym dodatkiem do wydarzenia w San Jose będzie pojedynek czołowej kobiety w wadze do 145 funtów Erin Toughill (MMA 10-2-1). Zawodniczka poinformowała o swoim występie w wywiadzie dla MMAWeekly.

Jakby tego jeszcze było mało w internecie krążą plotki o rewanżowym starciu Nicka Diaza (MMA 20-7) z Joe Riggsem (MMA 30-10), mówi się też o możliwości debiutu w Strikeforce Fabricio Werduma (MMA 11-4-1), ale jak na razie żaden z poważnych portali tego nie potwierdził.

Rozpiska.

2 KOMENTARZE

  1. Lubie jakos ta organizacje.Nie prezentuje ona moze najwyzszego poziomu ale walki sa zawsze ciekawie zestawiane.Czekam na rogers-overeem i postawie kaske na rogersa.

  2. niech lepiej rozdzielą to na dwie gale bo to same konkretne nazwiska i nie wszystkie trafią na main card (jeżeli plotki się potwierdzą)
    …i niech zestawią Mameda z Lawlerem lub Misakim 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.