Rozkładówka po krótkiej przerwie powraca, prezentując przy okazji dość obfity weekend z MMA. Tak jak co drugi tydzień, czwartkowy rajd rozpoczynamy od gali PFL z numerem sześć, na której wystąpią tacy zawodnicy jak Rick Story (20-9), Jake Shields (32-10) czy stawiająca pierwsze kroki w MMA była olimpijka Kayla Harrison (1-0). Dzień później, w piątkowy wieczór odbędzie się gala Bellator 204, na której główną atrakcją będzie pojedynek byłego zawodnika UFC Noada Lahata (12-3) z Darrionem Caldwellem (12-1). W sobotni poranek odbędzie się interesująca gala na terenie Korei Południowej, gala Road FC 49, podczas której swój kolejny pojedynek stoczy były zawodnik PRIDE Kazuyuki Fujita (16-14). Tego samego dnia w Maroko odbędzie się kolejna gala Brave FC, podczas której swój jedenasty pojedynek stoczy niepokonany Ottman Azaitar (10-0).
Sobotni wieczór wiąże się z najjaśniejszym punktem programu – gala Babilon MMA 6, gdzie dość niespodziewanie w walce wieczoru wystąpi Daniel Skibiński (11-5) z niebezpiecznym w stójce Giovannim Melillo (12-2). Niemal równocześnie z tą galą w stolicy Rosji wystartuje jubileuszowa gala WFCA 50, podczas której w swojej czwartej walce w 2018 roku wystąpi Aleksander Emelianenko (28-7).

Czwartek (17.08.2018)

PFL 2018 #6

Data: 16.08.2018
Miejsce: Ocean Resort Casino, Atlantic City, USA
Transmisja: Facebook (Karta wstępna – od 00:15) | NBC Sports (Karta główna)
Liczba walk: 12

Walka wieczoru:
170lbs: Ray Cooper III (14-5) vs Pavel Kusch (23-5)

Karta główna:
170lbs: Bojan Velickovic (16-6) vs Magomed Magomedkerimov (19-5)
155lbs: Kayla Harrison (1-0) vs Jozette Cotton (8-1)
170lbs: Abubakar Nurmagomedov (14-2) vs Jonatan Westin (10-3)
170lbs: Joao Zeferino (22-9) vs Yuri Villefort (11-6)

Karta wstępna:
170lbs: Rick Story (20-9) vs Carlton Minu (9-0)
170lbs: Jake Shields (32-10) vs Herman Terrado (15-4)
185lbs: John Howard (26-13) vs Bruno Santos (17-2)
185lbs: Abusupiyan Magomedov (20-3) vs Anderson Goncalves (11-2)
185lbs: Shamil Gamzatov (12-0) vs Rex Harris (11-3)
185lbs: Andre Lobato (24-8) vs Louis Taylor (15-4)
185lbs: Gasan Uumalatov (17-6) vs Eddie Gordon (8-5)

_________________________

Piątek (17.08.2018)

Belltor 204

Data: 17.08.2018
Miejsce: Sanford Pentagon, Sioux Falls, USA
Transmisja: Paramount Network (Od 01:00)
Liczba walk: 13

Walka wieczoru:
145lbs: Darrion Caldwell (11-1) vs Noad Lahat (12-3)

Karta główna:
170lbs: Logan Storley (8-0) vs A.J. Matthews (9-7)
135lbs: James Gllagher (7-0) vs Ricky Bandejas (10-1)
145lbs: Ty-wan Claxton (2-0) vs Cris Lencioni (4-1)

Karta wstępna:
170lbs: David Michaud (12-4) vs Corey Davis (3-0)
170lbs: Jordon Larson (9-4) vs Jason Jackson (7-3)
155lbs: Bryce Logan (9-2) vs Demarques Jackson (8-2)
155lbs: Troy Nawrocki (3-0) vs Omar Morales (6-0)
155lbs: Micah Peatrowsky (2-0) vs Keith Phathaem (0-0)
185lbs: Romero Cotton (2-0) vs Willie Whitehead (2-2)
125lbs: Lloyd McKinney (12-5) vs Robiel Tesfaldet (2-1)
185lbs: Wyatt Meyer (0-0) vs Jeff Nielsen (0-0)

_________________________

Sobota (18.08.2018)

Road FC 49: In Paradise

Data: 18.08.2018
Miejsce: Grand Walkerhill Seoul, Seoul, Korea Południowa
Transmisja: YouTube (Od 11:00)
Liczba walk: 6

Walka wieczoru:
185lbs: Eun Soo Lee (16-5) vs Tatsuya Mizuno (18-12)

Karta główna:
265lbs: Mu Bae Choi (12-7) vs Anding Ma (2-0)
265lbs: Kazuyuki Fujita (16-14) vs Justin Morton (10-3)
115lbs: Ming Shi (1-2) vs Shiho Harada (0-1)
136lbs: Evgeniy Ryazanov (19-13) vs Hae Jin Park (6-0)
154lbs: Zhenyue Huang (3-4) vs Thirayut Khaorat (3-3)

_________________________

Brave FC 14

Data: 18.08.2018
Miejsce: Omnisports Indoor Club of Tangier, Tangier, Maroko
Transmisja: Fite.TV (Od 19:00)
Liczba walk: 9

Walka wieczoru:
170lbs: Ottman Azaitar (10-0) vs Danijel Kokora (16-13)

Karta główna:
145lbs: Jeremy Kennedy (11-1) vs Danyel Pilo (10-1)
170lbs: Sidney Wheeler (8-2) vs Abdoul Abdouraguimov (7-0)
135lbs: Arnold Quero (15-6) vs Felipe Efrain (12-3)
125lbs: Sean Santella (20-6) vs Velimurad Alkhasov (4-0)
185lbs: Ikram Aliskerov (5-0) vs Diego Gonzalez (20-12)
135lbs: Keith Lee (3-2) vs Jeremy Pacatiw (6-3)
185lbs: Artur Guseinov (21-7) vs Tarek Suleiman (6-5)
155lbs: Djamil Chan (14-4) vs Alejandro Martinez (3-1)

_________________________

Babilon MMA 6

Data: 18.08.2018
Miejsce: Amfiteatr, Międzyzdroje, Polska
Transmisja: Polsat Sport Fight (Karta wstępna – od 20:30) | Super Polsat (Karta główna – od 21:55) | Polsat (Karta główna – od 23:05)
Liczba walk: 9

Walka wieczoru
170lbs: Daniel Skibiński (11-5) vs Giovanni Melillo (12-2)

Karta główna
205lbs: Szymon Kołecki (6-0) vs Michał Bobrowski (7-0)
185lbs: Rafał Haratyk (9-3) vs Marcin Naruszczka (19-8)
170lbs: Paweł Pawlak (13-3) vs Rafał Lewoń (14-8)
155lbs: Artur Kamiński (5-2) vs Paweł Mazajło (3-0)
170lbs: Kamil Oniszczuk (5-0) vs S. Abdulkadyrov (4-0)
205lbs: Piotr Grażewicz (1-0) vs Łukasz Sudolski (1-0)
145lbs: Krystian Krawczyk (2-0) vs Dominik Gierowski (1-0)
205lbs: Piotr Szczodrowski (1-0) vs Sławomir Bryła (0-0)

_________________________

WFCA 50

Data: 18.08.2018
Miejsce: State Concert Hall Russia, Moskwa, Rosja
Tranmisja: YouTube (Od 17:00)
Liczba walk: 12

Walka wieczoru:
265lbs: Aleksander Emelianenko (28-7) vs Tony Johnson Jr. (11-4)

Karta główna:
265lbs: Zelimkhan Umiev (11-1) vs Evgeny Goncharov (11-2)
125bs: Imran Bukuev (8-0) vs Azam Gaforov (10-0)
170lbs: Beslan Ushukov (15-3) vs Vitor Pinto (12-2)
185lbs: Nodar Kudukhashvili (13-4) vs Alexey Efremov (19-8)
145lbs: Felipe Froes (16-3) vs Kurban Taigibov (7-1)
170lbs: Delson Heleno (30-10) vs Murad Abdulaev (16-6)
205lbs: Alexey Stoyan (6-3) vs Jorge Gonzales (13-3)
155lbs: Egor Golubtsov (16-6) vs Mansur Djamburaev (6-0)
170lbs: Kiamrian Abbasov (18-4) vs Nursultan Ruziboev (17-4)
125lbs: Mehman Mamedov (3-3) vs Magomedgadzhi Sirazhudinov (3-1)
125lbs: Alexey Shaposhnikov (5-1) vs Bernando Sopai (6-0)

8 KOMENTARZE

  1. Liczyłem po cichu na coś więcej w wykonaniu PFL. Z zapowiedzi miało być hucznie, a jest jakoś tak nijako. Niby 6, czy nawet 8(razem z tymi pre) wydarzeń i niczym nie zaskoczyli. Czy coś się zmieniło od czasów WSoF? Najbardziej to chyba nazwa.

  2. Jeremy Kennedy wyleciał/nie przedłużył kontraktu z UFC? Było o tym jakieś info/jakieś powody? Jednak rekord 3-1 raczej dobrze rokował stąd moje zdziwienie.

  3. @Spike road fc wróciło do transmisji na yt?

    Czterdziestka ósemka też była transmitowana na yt, więc wszystko wskazuje na to że tak.

  4. walka emelianenki zaraz

    coś w trzeciej rundzie grubasek przestał walczyć przez 2/3 czasu. Ponadto za wypluwanie ochraniacza Emelianenko powinien dostać punkty minusowe.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.