Foto Dave Mandel / Sherdog.com

Dwa bardzo ciekawe pojedynki w kategorii półciężkiej Strikeforce przygotowuje na swoją lipcową galę. Jak podaje MMARising.com Muhammed Lawal (MMA 7-1, 16 w rankingu MMARocks) w jeszcze nieznanej lokacji zmierzy się z brazylijskim asem parteru Rogerem Graciem (MMA 4-0). Były mistrz Strikeforce w wadze półciężkiej powróci do walk po sierpniowej przegranej z Rafaelem Cavalcante oraz operacji kolana, która wyłączyła go z treningów na kilka miesięcy. Gracie swój ostatni pojedynek stoczył w styczniu, kiedy w San Jose łatwo poddał Trevora Prangleya.

Prawdopodobnie na tej samej gali do heksagonu Strikeforce powróci inny były mistrz kategorii półciężkiej Strikeforce Rafael Cavalcante (MMA 10-3, 12 w rankingu MMARocks). Jak informuje MMAFighting.com rywalem Feijao będzie były futbolista Ovince St. Preux (MMA 10-4). Dla Brazylijczyka będzie to pierwszy występ od marcowej porażki przez TKO z Dan Hendersonem. Natomiast St. Preux od listopada do stycznia walczył trzykrotnie, wygrywając decyzjami z Anwainem Brittem, Benjim Radachiem i Ronem Humphreyem.

3 KOMENTARZE

  1. Mam jakieś wrażenie, że od razu zaczęło się konfrotnowanie tego co Strikeforce ma najlepsze do zaprezentowania 😉 Z przyjemnością obejrze oba pojedynki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.