Jak podaje MMAJunkie Kanadyjka Sarah Kaufman (MMA 11-0) stanie do swojej pierwszej obrony pasa mistrzowskiego Strikeforce w wadze półśredniej przeciwko Roxanne Modaferri (MMA 15-5) na gali Strikeforce Challengers, 23 lipca w Everett w stanie Waszyngton.

Kaufman zdobyła pas w lutym zdecydowanie wypunktowując Takayo Hashi. Modaferri starcie o światowy prymat w kategorii do 135 funtów zapewniła sobie wygrywając z Tarą Larosą na gali Moosin dwa tygodnie temu.

Przy okazji porcja innych pojedynków

Bellator oficjalnie ogłosił, że czołowa kobieta w MMA Megumi Fuji (MMA 19-0) zadebiutuje w organizacji przeciwko Sarze Schneider (MMA 4-4) w umówionym limicie 120 funtów na gali Bellator 22, 10 czerwca w Hollywod na Florydzie.

Jak informuje MMAJunkie niepokonany Anthony Leone (MMA 8-0) zastąpi kontuzjowanego Clinta Godfreya w starciu z utalentowanym Renanem Barao (MMA 20-1) na gali WEC 49: Varner vs Shalorus, 20 czerwca w Edmonton. Dla obu kogucich będzie to debiut w WEC.

Jak podaje GracieMag do niedawna mistrz Shooto do 70 kg Willamy Chiquerim Freire (MMA 17-2) zadebiutuje w UFC na drugiej gali w Versus, 1 sierpnia w Salt Lake City. Jego rywalem będzie rodak Thiago Tavares (MMA 14-3-1, UFC 4-3-1).

Jak informuje chorwacki Profightstore.hr dobry znajomy Janka Błachowicza Maro Perak (MMA 17-2-1) mimo porażki tydzień temu z Jordanem Radevem 26 czerwca zadebiutuje za oceanem na gali Strikeforce: Fedor vs Werdum. Chorwat promowany przez M-1 zmierzy się z Yancym Medeirosem (MMA 8-0).

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.