Po tym jak Jorge Santiago (MMA 22-8, 7 w rankingu MMARocks) dwukrotnie walczył z Mamedem Khalidovem teraz przyjdzie mu stoczyć rewanż za pojedynek z Kazuo Misakim (MMA 22-10-2) na gali Sengoku 13, 20 czerwca w Tokio. Jak informuje MMAJunkie przynajmniej jeden z zawodników już podpisał kontrakt na walkę.

Pierwsze starcie obu zawodników w styczniu 2009 było jednym z lepszych pojedynków mistrzowskich ubiegłego roku. Przegrywający walkę po czterech rundach Santiago, w ostatniej poddał Misakiego duszeniem zza pleców. Obaj od tego czasu walczyli w ringu tylko dwa razy, do tego ze zmiennym szczęściem. Brazylijczyk najpierw przegrał, a potem wygrał z Mamedem Khalidovem, podczas gdy Japończyk najpierw efektownie pokonał Kazuhiro Nakamurę, by na Dynamite dać się zastopować Melvinowi Manhoefowi.

Rozpiska Sengoku 13.

Przy okazji dwie informacje ze Strikeforce. Bobby Lashley z powodu kontuzji kolana wycofał się z występu na gali Strikeforce: Los Angeles, 16 czerwca w Los Angeles. Organizacja dodała też pojedynek Tima Kennedy’ego (MMA 11-2) z Trevorem Prangleyem (MMA 22-5-1).

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.