Tom Aspinall przekonuje, że Stipe Miocic odrzucił ofertę na walkę z nim na kwietniowej gali UFC 300. Miocic ma być zainteresowany tylko i wyłącznie pojedynkiem z Jonem Jonesem.

Tom Aspinall to tymczasowy mistrz kategorii ciężkiej UFC, który cały czas twierdzi, że chce rywalizować z najlepszymi w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Młody Anglik niedawno wyzywał na pojedynek Jona Jonesa czy Stipe Miocicia, ale Dana White twierdził, że chce doprowadzić do walki obu panów w przyszłości i nie zestawi z nimi Aspinalla. Teraz Anglik na swoim profilu na X wyznał, że dostał ofertę na pojedynek z Miociciem na UFC 300, ale ten odrzucił propozycję.

Kiedy już rozmawiamy o Stipe Miociciu, mój menadżer dostał zapytanie od UFC o walkę z nim na UFC 300 w kwietniu i oczywiście zaakceptowałem pojedynek.

Nieco później dostaliśmy informację, że Stipe nie chce bić się ze mną i jest zainteresowany tylko i wyłącznie walką z Jonem Jonesem.

Aspinall ironicznie stwierdził, że przestanie liczyć na walkę z Miociciem lub Jonesem i poczeka na ich starcie w oktagonie.

Przestanę płakać i zaakceptuję to, że do walki nie dojdzie i poczekam na ich pojedynek, który ja i wszyscy fani chcą tak zobaczyć. Legenda kontra legenda o pas mistrzowski kategorii ciężkiej UFC. Maksymalny szacunek dla obu panów. Yay!

30-letni Aspinall (14-3 MMA) wygrał dwie walki z rzędu. Jego bilans w oktagonie UFC wynosi 7-1. Jedyną przegraną zadał mu Curtis Blaydes – Anglik doznał kontuzji w ich starciu i po zaledwie kilkunastu sekundach nie był w stanie kontynuować pojedynku. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. Marcinem Tyburą, Sergeiem Pavlovichem czy Alexandrem Volkovem. Tymczasowy mistrz kategorii ciężkiej UFC wszystkie wygrane w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. 6 razy nagradzany był bonusami po galach największej organizacji MMA na świecie za swoje występy. W następnej walce być może zmierzy się z wygranym pojedynku Jailtona Almeidy z Curtisem Blaydesem, który odbędzie się na UFC 299 w marcu tego roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,998 komentarzy 3,072 polubień

Tom Aspinall przekonuje, że Stipe Miocic odrzucił ofertę na walkę z nim na kwietniowej gali UFC 300. Miocic ma być zainteresowany tylko i wyłącznie pojedynkiem z Jonem Jonesem. Tom Aspinall to tymczasowy mistrz kategorii ciężkiej UFC, który cały czas twierdzi, że chce rywalizować z najlepszymi w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Młody Anglik niedawno […]

Odpowiedz polub

click to expand...