Fot. Sherdog.com
(fot. Sherdog.com)

Potencjalny pretendent do tytułu Stipe Miocic, w wywiadzie udzielonym dla Submission Radio, wyznał, że gdyby doszło do jego walki z Fabricio Werdumem, nie bałby się obalić mistrza i walczyć z nim w parterze. Pomimo poddania przez Werduma legendy sportu Fedora Emelianenko oraz mocnego zapaśnika Caina Velasqueza, Stipe uważa, że jest za szybki dla Brazylijczyka i dałby sobie z nim radę w grapplingowym boju:

On nie walczył z kimś takim jak ja. Przynoszę sporo do gry, jestem pewny siebie; wygram walkę, będę nowym mistrzem wagi ciężkiej. Jego parter jest niesamowity, jego stójka jest również naprawdę dobra, ale jestem od niego szybszy, poruszam się lepiej od niego, mam lepsza stójkę.  Jest naprawdę dobry na ziemi, posiada czarny pas, ale taa, zdecydowanie użyję moich zapasów. Będę w tym mądry i nie wpadnę w żadną nieciekawą dla mnie pozycję – ale sądzę, że gdziekolwiek walka będzie się toczyć, jestem pewny, że poradzę sobie ze wszystkim co Werdum użyje przeciw mnie.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

23 KOMENTARZE

 1. Stipe nie dostanie. Niby jakim prawem? Arlovski to jedyny słuszny wybór. Na razie to takie granie na czas zanim ogłoszą Andrzeja. Wszyscy o tym wiedzą oprócz Miocica :D.

 2. ,Nowy serwis Aukcyj ny na którym można kupić np. Laptopa za 15 złotych :
  http://www.gssubar.us/369

  Polecam serwis, bo ja kupiłem Samsunga Galaxy s6, a wystarczył pakiet za 90 zł. 🙂
  —————————————————————————–

 3. Lis Fabrycy wyciąga poddania jak Copperfield króliki z kapelusza. Każdy powinien się bać jego parteru, acz i ostatnio unikanie go wcale nie zwiększa szans na wygraną z Werdumem. Poza tym dawać mi tu rewanż z Andrzejkiem, a Miocica z Big Benem lub Alim.

 4. Cloud

  Będę w tym mądry i nie wpadnę w żadną nieciekawą dla mnie pozycję – ale sądzę, że gdziekolwiek walka będzie się toczyć, jestem pewny, że poradzę sobie ze wszystkim co Werdum użyje przeciw mnie.

  Fedor też pewnie tak zakładał… 😎

 5. Cloud
  On nie walczył z kimś takim jak ja. ​

  Ostatnio już ktoś w taki sposób mówił… 😎

 6. szybko to będzie klepał jak Werdum będzie go dusił, niech obala 😆
  PS. też wolę Andrzeja w walce o pas a nie Stipe

 7. "Stipe Miocic, w wywiadzie udzielonym dla Submission Radio, wyznał, że gdyby doszło do jego walki z Fabricio Werdumem, nie bałby się obalić mistrza i walczyć z nim w parterze." taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, czego się nie powie żeby dostać Title Shota ;D

 8. Hej,wpadłem na świetną strone z tanimi aukcjami… Nawet tv można kupić za 20-40zł

  http://www.gssubar.us/369

  Polecam sprawdzić szybko się wygrywa i tanio.
  Zakupiłem tam nowego laptopa lenovo za 65zł 🙂
  ———————————————————

 9. Każdy tak powie ale też i każdy w podświadomości wie, że może się to źle dla niego skończyć. Nie ma takiego, który nie obawiałby się parteru Brazylijczyka.
  Jesli Fedor i Cain nie dali rady to co takiego ma Miocic co dawałoby mu szanse przetrwać próby poddań ze strony Werduma?

  A zapomniałbym, Arlovski dla Werduma!

 10. "Stipe Miocic nie boi się parteru z Fabricio Werdumem" – a powinien. I pewnie tak jest, tylko plecie do kamery. Ja ciągle nie mogę zapomnieć tego widoku, jak Miocica poskładał nieskoordynowany patyczak Struve. Łysy chyba już zresztą ogłosił, że następny tajtleszot będzie dla Andrzeja, o ile się nie mylę.

 11. Boi się czy nie to i tak zostałby poddany. Stipe swój czarny pas przy parterowej magii Werduma może sobie schować. To nie ta liga. Jeśli chodzi o stójkę to Werdum moim zdaniem jest lepszy i spokojnie mógłby go ubić.

 12. Miocic w ogóle nie rozpala mojej wyobraźni. Kiedyś na portalu mmaniacs.pl pojawiały się tłumaczenia wywiadów gościa, który na zakończenie rozmowy bawił się z "przesłuchiwanym" w szybkie skojarzenia. No więc, gdyby ktoś rzucił mi 'Stipe Miocic' to ja odrzuciłbym 'nijaki'.

  Bardziej działa na mnie wizja "oczyszczenia" rekordu Werduma poprzez rewanże z Arlovskim, Reemem i Cyganem. Widać im starszy jestem, tym większy że mnie mark.

 13. VoRaNeK

  Każdy tak powie ale też i każdy w podświadomości wie, że może się to źle dla niego skończyć. Nie ma takiego, który nie obawiałby się parteru Brazylijczyka.
  Jesli Fedor i Cain nie dali rady to co takiego ma Miocic co dawałoby mu szanse przetrwać próby poddań ze strony Werduma?

  A zapomniałbym, Arlovski dla Werduma!

  Nie wiemy na jakim poziomie stoi jego defensywny grappling .Ja też bym się nie bał parteru z Werdumem poddałby mnie i tyle

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.