Dwie zmiany w ostatnim czasie przeszła karta walk gali Spartan Fight 8, która odbędzie się w ten weekend w Krakowie. Pierwszą z nich jest zmiana jednego z pretendentów do pierwszego w historii mistrzowskiego pasa organizacji, Tomasza Jakubca, na Mykholę Hrynczuka. Jak czytamy w informacji prasowej:

Z przykrością informujemy, iż Tomasz Jakubiec nie zawalczy na gali Spartan Fight 8. Podczas czwartkowych sparingów w swoim klubie Paco Team Katowice, został trafiony w żebra. Uderzenie było na tyle mocne, że doprowadziło do nadpęknięcia żebra oraz powstał problem z przyczepem mięśnia. Ból jest na tyle silny, że uniemożliwia Tomkowi dalszych przygotowań, a co za tym idzie, występu na gali Spartan. Jego czas leczenia, lekarz określił na ponad miesiąc. Pojawił się nowy pretendent do pasa mistrzowskiego.

Mykola Hrynchuk, który jest niezwykle mocnym zawodnikiem, udowodnił to już trzykrotnie bijąc się dla Spartan.

Na gali w Kielcach zadebiutował, wygrywając z Karolem Szałowskim, a w swojej drugiej walce w Tauron Arenie zdominował uderzeniami Dominika Chmiela. W trzecim pojedynku na siódmej gali musiał uznać wyższość Kamila Roszaka, przegrywając z nim przez jednogłośną decyzję sędziów.

Kolejna zmiana w fight cardzie to wypadnięcie z walki Michała Labusa. W jego miejsce, do starcia z Michałem Golasińskim, wejdzie Artur Kamiński. Informacja prasowa:

Z przykrością informujemy, że 23 września, na gali Spartan Fight 8, Michał Labus nie zawalczy z Michałem Golasińskim.
Powodem jest odnowiona kontuzja. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i znaleźli zastępstwo dla ”Gołego”. Przeciwnikiem, który na osiem dni przed galą wyraził chęć podjęcia walki, jest Artur Kamiński (5-2), reprezentujący klub Zet Gold Team Drawsko Pomorskie. Artur posiada purpurowy pas w brazylijskim ju-jitsu, jest kompletnym zawodnikiem, był on również pretendentem do pasa mistrzowskiego w organizacji PLMMA, niestety musiał uznać wyższość przeciwnika- Roberta Bryczka, który również bił się dla Spartan. Dla Artura to będzie pierwsza walka od prawie roku. Jest zdeterminowany i głodny zwycięstwa!
Cała rozpiska weekendowej gali jeszcze dziś na MMARocks.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.