Oskar Piechota (9-0-1) na miesiąc przed galą UFC Fight Night 118 w Gdańsku opowiada o przygotowaniach do debiutu w największej organizacji MMA na świecie oraz o podejściu do swojego najbliższego rywala.

21 KOMENTARZE

 1. Jesli Oskarowi tez nie wyjdzie chyba znajde sobie inne hobby. Ma absolutnie wszystko zeby zaistniec w UFC i wierze, ze tak wlasnie bedzie.

 2. Jesli Oskarowi tez nie wyjdzie chyba znajde sobie inne hobby. Ma absolutnie wszystko zeby zaistniec w UFC i wierze, ze tak wlasnie bedzie.

  Ehh ilu już takich prospektów było.. :matt:

 3. Jesli Oskarowi tez nie wyjdzie chyba znajde sobie inne hobby. Ma absolutnie wszystko zeby zaistniec w UFC i wierze, ze tak wlasnie bedzie.

  Proponuję curling, zwłaszcza że Winter is coming

  Ilu?

  tylu

  Przy okazji to Oskar pokazał dobrą drogę do UFC, a nie 20 walk w ksw.

 4. Oskar to po Heldzie jeden z niewielu gosci, w polskim MMA, ktory postawil na sport. Nie na "grozny" wyglad, napinke, dziary, fury, komury, bycie gwiazdorem KSW i ogolna, zwiazana z tym bujanke na miescie. Mysle, ze ma spore szanse by znaczyc cos w UFC i zycze mu jak najlepiej.

 5. @Gaara , @michi972 ja doskonale rozumiem sceptycyzm @Assocati , ale Oskar to jednak troche inne "zwierze" niz zawodnicy, ktorych zapewne mial na mysli.

  Ja tam nie podzielam sceptycyzmu, utrzymać to się pewnie utrzyma, ale jednak to jest mocna dywizja to na ile stać czas pokaże.

 6. Też był wielkim niepokonanym prospektem stawianym od razu w walce o pas.

  chyba przez ludzi, ktorzy zaczeli ogladac mma dzien przed jego zatrudnieniem

 7. chyba przez ludzi, ktorzy zaczeli ogladac mma dzien przed jego zatrudnieniem

  Czyli całe cohones oraz polska branża mma?

 8. pawlaka porownujesz do piechoty?

  Prawda jest taka, że dzisiaj weryfikacja następuje dopiero w ufc. Oskar nie walczył z nikim tak poważnym, żeby mówić o wjeździe do top 10 na lajcie. Kibicuje mu mocno, ale nie jesten hura-optymistą.

 9. Z tym hypem na pawlaka

  Też był wielkim niepokonanym prospektem stawianym od razu w walce o pas.

  jak można porównywać gościa, na którego w UFC czekamy od miesięcy do gościa, który jak dostał angaż to każdy bardziej kojarzył jego nazwisko z "Samych Swoich" albo "Kochaj albo rzuć" ?

 10. Właśnie zajrzałem sobie w temat o zakontraktowaniu Pawlaka 🙂 Większość nie kojarzyła gościa 😆

  Ale ja z rezerwą podchodzę do występu Oskara. Tych zawodników, którzy zawiedli było trochę: Held, Janek, Tybura (teraz sobie radzi, ale pierwszą walką nie zachwycił), Grabowski (też było trochę hype'u), Bandel miał nogi urywać, z Sajewskiego też miał być jakiś "chleb"…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.