Informacja prasowa organizatora:

Jeden z największych talentów polskiego MMA Oskar „Imadło” Piechota (7-0-1) stoczy swój drugi pojedynek dla Spartan Fight. Jego rywalem będzie Brazylijczyk Adriano Balby (12-3)

„Imadło” w swojej pierwszej walce dla naszej Federacji rozprawił się z Grekiem Nikosem Sokolisem. Był to jego powrót do MMA po dwóch latach przerwy. Piechota zaprezentował się świetnie i po tej walce nawet zagraniczne media zaczęły o nim mówić jako o zawodniku, który może sporo namieszać w światowym MMA. To niesamowicie pracowity zawodnik, który cały czas dąży do doskonałości i chce się mierzyć z najlepszymi.

Jego rywal to doświadczony i obdarzony piekielnie mocnym ciosem zawodnik. W swojej karierze odniósł 12 zwycięstw, z czego aż 10 przez nokaut. Balby posiada także czarny pas BJJ. Doskonałe umiejętności grapplerskie w połączeniu z ogromną siłą czynią go jednym z najlepszych Brazylijczyków jaki kiedykolwiek walczył w Polsce.

Spodziewamy się więc niezwykle zaciętego boju, a o tym, który z nich okaże się lepszy przekonamy się już 1 kwietnia. Ostatnie bilety na galę Spartan Fight 7 dostępne TUTAJ oraz w salonach EMPIK.

2 KOMENTARZE

  1. Na papierze Brazol wygląda na niezłego zawodnika. Zobaczymy jak się prezentuje w rzeczywistości. 10x KO jednak robi wrażenie. Ale też uważam, że "Imadło" go ogarnie. Piechota jeszcze 3-4 walki w Spartanie i leci do UFC

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.