Informacja prasowa: 

Znów piątek, znów ogromne emocje.

Po gali w Murowanej Goślinie nie odpoczywaliśmy ani chwili. Dzięki temu kolejna gala od razu zaczęła nabierać kształtów. 8 czerwca, w Trzemesznie, odbędzie się gala Slugfest 15, kolejne w tym roku wydarzenie największej organizacji MMA w Wielkopolsce. Poza terminem ogłoszono także pierwsze nazwiska zawodników, których fani mieszanych sztuk walki będą mogli zobaczyć w czerwcowy piątek.

Jurand Lisiecki (MMA 2-0-1) swoją ostatnią walkę stoczył w grudniu 2017 na gali Slugfest 13. W walce wieczoru gali zorganizowanej we Wrześni zremisował po wyrównanym pojedynku z Kamilem Lamprychtem. Walka była tak widowiskowa, że została nominowana do Heraklesa w kategorii „Walka Roku 2017”. „Juri” w zawodowym MMA zadebiutował w kwietniu ubiegłego roku, na VFC League 4, gdzie w pierwszej rundzie poddał Fryderyka Dąbala. Jest jedną z głównych gwiazd organizacji Slugfest, gdzie swoje boje toczył również w walkach amatorskich.

Dawid Pasternak (MMA 7-3, #8 w Rankingu PL) swój ostatni zawodowy pojedynek stoczył w październiku 2017 roku, na gali w Międzychodzie. Przez poddanie przegrał wtedy z Piotrem Wróblewskim. Wcześniej miał serię dwóch zwycięstw z rzędu, które zanotował na galach organizacji Slugfest. Oba zakończyły walki przed czasem. Czołowy koguci w Polsce zawodową karierę rozpoczął w 2013 roku, na II Memoriale Pawła Kamińskiego.

Szczegóły dotyczące kolejnych nazwisk oraz biletów zostaną podane już niedługo.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.