Kolejne karty kwietniowej gali Slugfest 14 odsłonięte. W Murowanej Goślinie, w klatce największej organizacji MMA w Wielkopolsce, poza Filipem Stawowym, pojawią się także Dawid Śmiełowski Piotr Kuberski. Informacje podano na oficjalnym profilu organizacji na Facebooku.

Po świetnej, amatorskiej karierze jego zawodowy debiut był imponujący 🏆Dawid Śmiełowski kolejny krok na tej drodze postawi 13 kwietnia w Murowanej Goślinie 👊Chyba są tu kibice "Królika", prawda❓

Opublikowany przez Slugfest Czwartek, 22 lutego 2018

Śmiełowski (MMA 1-0) znany jest z niejednego występu na galach Slugfest. Po licznych sukcesach amatorskich poczuł się gotowy by zadebiutować w klatce jako zawodowiec. Pierwsza walka „Królika” na dystansie 15 minut miała miejsce w październiku ubiegłego roku, na gali Slugfest 12. Już w pierwszej rundzie reprezentant MMA Witkowo odprawił przez TKO Jakuba Hanuszkiewicza. Dla wielkopolskiej organizacji stoczył sześć pojedynków, przegrywając tylko jeden.

Niewielu zawodników odpala w klatce taki dynamit jak on⚡⚡Piotra Kuberskiego zobaczysz na Slugfest 14 w Murowanej Goślinie‼

Opublikowany przez Slugfest Środa, 21 lutego 2018

Kuberski dał się poznać wielkopolskiej publiczności występem na gali Slugfest 10, która odbyła się w marcu ubiegłego roku. Przez TKO w pierwszej rundzie odprawił wtedy Macieja Szczepanka. Do tej pory swoje pojedynki toczył jedynie amatorsko.

Gala Slugfest 14 odbędzie sie 13 kwietnia w Murowanej Goślinie.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.