Slugfest kolejny raz wraca do Murowanej Gośliny. 11 marca w Hali Widowiskowo – Sportowej zorganizowana zostanie dziesiąta już gala tej organizacji. Gościem specjalnym Slugfest 10 będzie mistrz federacji KSW w wadze piórkowej – Marcin Wrzosek.

Chociaż do gali zostało jeszcze trochę czasu, organizatorzy już podają pierwsze zestawienia zawodników, które uświetnią marcowy wieczór. Poniżej ich lista wraz z informacjami prasowymi, które je opisują.

Damian Skarżyński vs. Łukasz Bojanowski 

„Dylan” to zawodnik, po którym można się spodziewać wszystkiego. Mistrz Europy w Tae Kwon Do w klatce prezentuje nie tylko fenomenalną i dynamiczną stójkę, ale z walki na walkę coraz lepszą technikę w parterze. Udowodnił to poddając trójkątnym duszeniem posiadacza purpurowego pasa w BJJ – Adama Wiśniewskiego.

Bojanowski wraca do startów w zawodowym MMA po ponad dwuletniej przerwie. W międzyczasie nie odpoczywał ani chwili i zbierał kolejne doświadczenie w turniejach K-1. Jego dotychczasowe wyniki pokazują, że to również świetny stójkowicz, który nie waha się sięgnąć po kończącą dźwignię, gdy tylko nadarzy się ku temu okazja.

Krzysztof Mendlewski vs. Bartosz Gmerek 

Dla Krzysztofa to będzie już czwarty występ w naszej klatce. Bardzo szybko dał się poznać z tego, że pomimo młodego wieku bardzo spokojnie i profesjonalnie podchodzi do każdego pojedynku. Jego pierwszy występ dla nas zakończył spektakularną dźwignią. Liczymy, że przed własną publicznością będzie chciał się zaprezentować równie efektownie.

Zapasów Bartosza może nie docenić tylko ten, kto nie stał naprzeciwko niego w klatce. Wychowanek Pankration Poznań kiedy tylko nadarza się okazja, bezlitośnie sprowadza swoich przeciwników na ziemię i tam narzuca swój styl walki. Do walk przychodzi świetnie przygotowany wydolnościowo, ale bilans jego walk pokazuje, że nie zawsze chce czekać do końcowej syreny.

Artur Walczak vs. Filip Stawowy 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.