MMARocks obchodzi w tym roku jubileuszowe, okrągłe 10 urodziny. Startowaliśmy w 2007 roku jako malutki blog i od samego początku portal tworzyła garstka zapaleńców z której dzięki Waszemu zaangażowaniu, wytrwałości oraz wsparciu, wyrósł całkiem spory zespół redaktorów! Zanim na stronę zawitały banery reklamowe, koszty związane z utrzymaniem portalu często pokrywaliśmy z własnej kieszeni. Później doszedł nasz prosty sklepik, w którym sprzedawaliśmy specjalnie dla Was zaprojektowane koszulki. Chcemy się dalej rozwijać z Wami. Dlatego dziś, dzięki współpracy z firmą Muscle Power z dumą możemy pochwalić się nowoczesnym sklepem, zbudowanym specjalnie po to by sprostać Waszym oczekiwaniom!

Tworząc nasz sklep, mieliśmy świadomość, że musimy być konkurencyjni już na samym starcie, dlatego mocno poszerzyliśmy asortyment o suplementy diety, odzież do treningu, akcesoria do ćwiczeń i całą masę innych towarów zaspokajających potrzeby każdego sympatyka MMA (czy to aktywnie trenującego czy leżącego na kanapie) – a oferta cały czas jest poszerzana o nowe firmy i nowe produkty do kupienia! Sklep jest dostępny pod adresem:

sklep.mmarocks.pl

Dla naszej społeczności cyklicznie będziemy szykować specjalne rabaty oraz promocje, dlatego zostańcie z nami gdyż każda złotówka wydana na produkty w naszym sklepie, będzie przyczyniała się do jeszcze lepszego funkcjonowania naszego portalu i większej ilości materiałów. Napiszcie nam co sądzicie o naszej odświeżonej wersji sklepu!

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. ale Kownacki piknie wpierdolił Szpilce;-) zróbcie temat bo walka jak na boks bardzo dobra. i tak cały czas jest o boksie i walce krasnala więc różnicy nie będzie;-)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.