https://www.youtube.com/watch?v=_GKrsRKWHMo

Już w tę niedzielę Conor McGregor zmierzy się z Floydem Mayweatherem Jr. w walce stulecia pomiędzy boksem a MMA. W przeszłości były już podobne konfrontacje, lecz dopiero teraz po raz pierwszy wszystko odbędzie się na tak wielką skalę. Floyd powraca z emerytury i na szali kładzie swój nieskazitelny bilans 49-0! Mayweather Jr. mimo 40 lat na karku nadal zachowuje szybkość i dynamikę z jakiej był znany za czasów swych najlepszych pojedynków. Przez wiele lat też był uważany za najlepszego boksera jaki kiedykolwiek walczył w ringu.

Conor McGregor jeszcze do niedawna był posiadaczem dwóch pasów mistrzowskich w MMA i dziś (po wpadce Jona Jonesa) jest namaszczany mianem (podobnie jak Floyd w boksie) najlepszego zawodnika w swojej dyscyplinie, bez podziału na kategorie wagowe. MMARocks razem z firmą BSN, z suplementów której korzysta Conor McGregor przygotowało specjalne promocje z racji zbliżającej się walki. Na naszym Sklepie Internetowym do kupienia są specjalne zestawy, które będą aktywne tylko na czas tej walki:

Amino X to aminokwasy mikronizowane. Wspierają syntezę białka, wzmacniają wytrzymałość mięśni i przeciwdziałają ich zmęczeniu. Amino X zawiera 500g jednostek anabolicznej witaminy D w 1 porcji. Jest to też Pierwszy na świecie musujący produkt aminokwasowy.

Hyper Shred EDGE to suplement wspierający walkę ze zbędną tkanką tłuszczową. Powoduje przyśpieszenie metabolizmu i zahamowanie apetytu.

Do zestawu dołączany jest selfie stick!

Syntha-6 to wysokiej jakości białko, idealne na beztłuszczową masę mięśniową. Produkt ten to najlepiej smakujący suplement firmy BSN. Wielofunkcyjna mieszanka proteinowa.

NO Xplode XE Edge – suplement przedtreningowy wspierający intensywny trening. Wspomaga skupienie i dodaje energii. Dodatkowo działa też pozytywnie na libido i zwiększa efektywność treningu.

Do tego zestawu dołączony został Shaker BSN!

Rebuild Edge zaawansowany i niezwykle skuteczny preparat do stosowania po treningu. Zawiera kreatynę, aminokwasy rozgałęzione oraz l-glutaminę. Zabezpiecza przed katabolizmem oraz przyśpiesza regenerację powysiłkową!

NO Xplode XE Edge – suplement przedtreningowy wspierający intensywny trening. Wspomaga skupienie i dodaje energii. Dodatkowo działa też pozytywnie na libido i zwiększa efektywność treningu.

Do tego zestawu dołączone zostały słuchawki!

Pełna oferta promocyjna pod linkiem: sklep.mmarocks.pl/bsn.

 

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

  1. NO Xpolde całkiem sympatyczny i mózgojeb, dla amatorów umiarkowanie silnych wrażeń. Osobiście polecam.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.